Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

717 Cesar Place Hotel

Hotel Address CPG North Avenue, Barangay Cogon, Bohol, Tagbilaran City, Filipinler



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında 717 Cesar Place Hotel

Bohol Bölgesi'ndeki Tagbilaran City'de yer alan 717 Cesar Place Hotel, Panglao City'ye sadece 16 kilometre, Tagbilaran Uluslararası Havaalanı'na ise yaklaşık 1 kilometre uzaklıktaki elverişli konumuyla misafirlerine davetkar bir atmosfer sunuyor. Bu konaklama birimi, konaklamanızı daha iyi hale getirmek için tasarlanmış çeşitli olanaklar sunmaktadır.

Varışta, keşifle geçen bir günün ardından dinlenebileceğiniz tesis bünyesindeki bar sayesinde sıcak bir karşılama ile karşılanacaksınız. Bu oteldeki her oda, ziyaretiniz sırasında optimum konfor için klima gibi modern konforlara sahiptir.

Buradaki konaklama birimleri düz ekran TV'lerle donatılmıştır ve konaklamanız boyunca eğlence seçeneklerinin bol olmasını sağlar. Ayrıca her odada dinlenmek ve çevrenin tadını çıkarmak için keyifli bir açık alan sağlayan bir teras veya balkon bulunmaktadır.

Konuklar ayrıca genel deneyimlerini zenginleştiren duşlarla tamamlanan özel banyoların lüks dokunuşunu takdir edeceklerdir. Girişte bekleyen ücretsiz terlikler günlük işleri daha konforlu hale getirirken, ücretsiz banyo malzemeleri de her sabah yenilenmenizi sağlar.

Kolaylık sağlamak için, ziyaretçiler yakındaki turistik mekanlara kolay erişim sağlayan otelin ücretsiz servisinden yararlanabilirler. Bu yakınlık, toplu taşıma araçlarıyla kolayca erişilebilen hem yerel yerleri hem de uluslararası destinasyonları keşfetmek isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

Otelde farklı ihtiyaç ve tercihlere hitap eden ücretsiz Wi-Fi, aile odaları, ücretsiz otopark, oda servisi, restoran seçenekleri, sigara içilmeyen odalar ve bar gibi olanaklar bulunmaktadır. İster rahatlama, ister macera arıyor olun, ister sadece yerel mutfağın tadını çıkarıyor olun, 717 Cesar Place Hotel unutulmaz bir konaklama vaat ediyor.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Öne çıkan olanaklar

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Otopark

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Olanaklar

Restoran

Restoran

Çubuk

Çubuk

Aile

Aile Odaları

Aile Odaları

Oda olanakları

Oda Servisi

Oda Servisi

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Odalar

717 Cesar Place Hotel - Superior Tek Kişilik Oda

Superior Tek Kişilik Oda

14 M²
Ücretsiz Wi-Fi Düz ekran televizyon Kablo Kanalları Özel Banyo Klima
1 Tek Kişilik Yatak

1 Tek Kişilik Yatak

717 Cesar Place Hotel - Deluxe Kraliçe Oda

Deluxe Kraliçe Oda

20 M²
Ücretsiz Wi-Fi Şehir Manzaralı Düz ekran televizyon Kablo Kanalları Özel Banyo Klima
1 Çift Kişilik Yatak

1 Çift Kişilik Yatak

717 Cesar Place Hotel - Delüks İki Yataklı Oda

Delüks İki Yataklı Oda

17 M²
Ücretsiz Wi-Fi Düz ekran televizyon Kablo Kanalları Özel Banyo Klima
2 Tek Kişilik Yataklar

2 Tek Kişilik Yataklar

717 Cesar Place Hotel - Aile Odası

Aile Odası

29 M²
Ücretsiz Wi-Fi Şehir Manzaralı Mini-bar Düz ekran televizyon Kablo Kanalları Özel Banyo Klima Teras
1 Büyük Çift Kişilik Yatak

1 Büyük Çift Kişilik Yatak

or
1 Tek Kişilik Yatak

1 Tek Kişilik Yatak

or
1 Büyük Çift Kişilik Yatak

1 Büyük Çift Kişilik Yatak

717 Cesar Place Hotel - Delüks Aile Odası

Delüks Aile Odası

38 M²
Ücretsiz Wi-Fi Şehir Manzaralı Mini-bar Düz ekran televizyon Kablo Kanalları Özel Banyo Klima
2 Çift Kişilik Yataklar

2 Çift Kişilik Yataklar


Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Tagbilaran City merkezine sadece 4.7 km uzaklıkta!


Location Address CPG North Avenue, Barangay Cogon, Bohol, Tagbilaran City, Filipinler MapHaritada göster


717 Cesar Place Hotel Misafir Yorumları

7.8 / 10

Çok iyi

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 0 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 7.8
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular 717 Cesar Place Hotel

717 Cesar Place Hotel ücretsiz otopark sunuyor mu?

Evet, misafirler ücretsiz park edebilir.

717 Cesar Place Hotel, Tagbilaran City şehir merkezine yakın mı?

717 Cesar Place Hotel, Tagbilaran City şehir merkezine 4.7 km mesafede bulunmaktadır.

717 Cesar Place Hotel Wi-Fi hizmeti ücretsiz mi?

Evet, misafirler ücretsiz Wi-Fi kullanabilir.



Konaklama yerleri Tagbilaran City, Filipinler

Oteller
Oteller 3 yerler Rehberi oku... →
Tatil evleri
Tatil evleri 2 yerler
Aile yanında konaklama
Aile yanında konaklama 1 yerler

Ne yapmalı Tagbilaran City, Filipinler

Günübirlik Geziler
Günübirlik Geziler 2 Turlar Rehberi oku... →
Özel Turlar
Özel Turlar 1 Turlar

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).