Genel Bakış
Odalar
Konum
Yorumlar
Sıkça Sorulan Sorular
Apartamento en el corazón de la judería
Calle Corregidor Luis De La Cerda, Kórdoba, İspanya
❮
❯
Hakkında Apartamento en el corazón de la judería
Córdoba'nın eski Yahudi Mahallesi'nin tam kalbinde yer alan bu daire, şehrin başlıca turistik mekanlarına birkaç adım mesafededir. Ünlü Cami-Katedral sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir ve Calahorra Kulesi kapınıza sadece 700 metre uzaklıktadır. Dairenin iç kısmında bir yatak odası, bir banyo ve aydınlık, ferah bir oturma alanı bulunmaktadır. Ücretsiz WiFi ve klima mevcuttur. Kompakt mutfak kahve makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın ve fırınla tam donanımlıdır. Ayrıca balkon, çalışma masası, çekyat, TV ve bide bulacaksınız; rahat bir konaklama için ihtiyacınız olan her şey. Kolayca yürünebilecek bir mesafede Sinagog'u (1 km'den yakın), Merced Sarayı'nı (yürüyerek 17 dakika) ve Roma Tapınağı'nı (yürüyerek sadece 9 dakika) bulacaksınız. Sevilla Havaalanı daireye yaklaşık 128 km mesafededir.
8.9
/ 10 · Doğrulanmış yorumlar
Kórdoba, İspanya
Kórdoba merkezine sadece 522 m uzaklıkta!
Checkin: 13:00 - 13:30
Ödeme: 10:30 - 11:00
Bir oda ayırtın
Tesisler
Ücretsiz Wi-Fi
Her Yer Sizin
Aile Odaları
Mutfak
Duş
Özel Banyo
Klima
Balkon
Sigara İçilmeyen Odalar
Kurallar
Checkin: 13:00 - 13:30
Ödeme: 10:30 - 11:00
Konum ve Yakındaki Turistik Yerler
Kórdoba merkezine sadece 522 m uzaklıkta!
Apartamento en el corazón de la judería Misafir Yorumları
8.9
/ 10
Çok iyi
Doğrulanmış yorumlar
Yorumlar ve puanlar, bu tesiste gerçekten konaklamış misafirlerden gelir; Housity ve Booking.com tarafından toplanır.
Odada Semana Santa alaylarını hayranlıkla izleyebileceğiniz iki küçük balkon bulunmaktadır. Şiddetle tavsiye edilir.
Córdoba'yı tanımak için mükemmel bir konuma sahip daire. Oldukça geniş ve temizdir. Konaklama birimine varış geç olabilir, bu da. . .
Tarihi merkezdeki yapı, merkezi ziyaret etmek için çok uygun, yakındaki mini market ve otobüs durağı.
Konumu çok iyi, çok temiz ve çok rahat yataklar ve yastıklar. Bir parça mutfak.
Süper iyi konumlanmış, caminin yanında ve hem ücretsiz hem de ücretli otoparka çok yakın. Tek şey, görünen adres. . .
Konumu rakipsizdir ve şehrin neredeyse her yerine yürüyerek gitmenize olanak sağlar. Çok iyi donanımlıdır.
Hakkında sıkça sorulan sorular Apartamento en el corazón de la judería
Apartamento en el corazón de la judería konumundan Kórdoba merkezine ulaşmak ne kadar sürer?
Apartamento en el corazón de la judería misafirleri, Kórdoba merkezine 0.5 km uzaklıkta konaklamaktadır.
Misafirler Apartamento en el corazón de la judería’de ücretsiz Wi-Fi kullanabilir mi?
Evet, Apartamento en el corazón de la judería tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi sağlar.
Apartamento en el corazón de la judería’de giriş hangi saatten itibaren mümkündür?
Apartamento en el corazón de la judería’de check-in 13:00 - 13:30’den itibaren mümkündür.
Apartamento en el corazón de la judería mutfak olanakları sunuyor mu?
Evet, Apartamento en el corazón de la judería mutfağa erişim sağlamaktadır.
Apartamento en el corazón de la judería içinde AC mevcut mu?
Evet, Apartamento en el corazón de la judería misafirleri klimalı odaların keyfini çıkarabilir.
Konaklama yerleri Kórdoba, İspanya
Aile yanında konaklama
2 yerler
Tatil evleri
2 yerler
Konuk Evleri
1 yerler
Oda ve Kahvaltı
1 yerler
Villalar
1 yerler
Ziza
Kórdoba, İspanya
Müsaitliği Kontrol Edin
La Mirada de La Judería
Kórdoba, İspanya
Müsaitliği Kontrol Edin
Apartamentos Torre de la Mezquita
Kórdoba, İspanya
Müsaitliği Kontrol Edin
Apartamento Turístico Mis Rayitos
Kórdoba, İspanya
Müsaitliği Kontrol Edin
El Capricho de San Fernando, Consigna gratis y Parking a 200mts
Kórdoba, İspanya
Müsaitliği Kontrol Edin
El patio de Regina
Kórdoba, İspanya
Müsaitliği Kontrol Edin
Apartamento las doblas , parking gratis
Kórdoba, İspanya
Müsaitliği Kontrol Edin
EM21 Apartamentos
Kórdoba, İspanya
Müsaitliği Kontrol Edin
Ne yapmalı Kórdoba, İspanya
Diğer Deneyimler
3 Turlar
İndi-bindi Turları
1 Turlar
Crdoba'daki Azahara Medina'ya Rehberli Ziyaret
Cordoba, İspanya
Başlayan fiyatlarla
20€
Kişi Başı
Müsaitliği Kontrol Edin
Crdoba, Skip-the-Ticket-Line Camii-Cathedral Rehberli Tur
Cordoba, İspanya
Başlayan fiyatlarla
27€
Kişi Başı
Müsaitliği Kontrol Edin
Crdoba, Patio'ların Rehberli Turu
Cordoba, İspanya
Başlayan fiyatlarla
18€
Kişi Başı
Müsaitliği Kontrol Edin
Cordoba, Anıtlar Yürüyüş Turu
Cordoba, İspanya
Başlayan fiyatlarla
48€
Kişi Başı
Müsaitliği Kontrol Edin
Crdoba Günlük Önemli Noktalar Bisiklet Turu
Cordoba, İspanya
Başlayan fiyatlarla
29€
Kişi Başı
Müsaitliği Kontrol Edin
Cordoba Historical Monuments of Cordoba City Walking Tour yakınlarında yapılacak şeyler
Cordoba, İspanya
Başlayan fiyatlarla
41€
Kişi Başı
Müsaitliği Kontrol Edin
Crdoba, Nightfall'da 2 Saatlik Küçük Grup Yürüyüş Turu
Cordoba, İspanya
Başlayan fiyatlarla
18€
Kişi Başı
Müsaitliği Kontrol Edin
Cordoba, Yarım Gün Medina Azahara Rehberli Tur
Cordoba, İspanya
Başlayan fiyatlarla
18€
Kişi Başı
Müsaitliği Kontrol Edin
Haber Bülteni
Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!
E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).