Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Apartman studio Babilo 1

Hotel Address Brzet, Omiš, Hırvatistan



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Apartman studio Babilo 1

Omiš'te, hemen kıyı şeridinde yer alan Apartman studio Babilo 1, plaja doğrudan erişim ve nefes kesen deniz manzarası sunmaktadır. Konuklar Akdeniz atmosferinin tadını çıkarırken terasta veya balkonda dinlenebilirler.

Stüdyo mini mutfak, klima ve özel banyo ile donatılmıştır. Daha fazla rahatlık sağlamak amacıyla, sorunsuz bir konaklama için çamaşır makinesi, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi erişimi de mevcuttur.

Tesis bünyesindeki yemek mekanı, sıcak ve davetkar bir ortamda klasik Akdeniz yemekleri sunan aile odaklı bir restorana sahiptir. Bar, dinlenmek ve sosyalleşmek için rahat bir alan sağlar.

Brzet Kuzey Plajı sadece kısa bir yürüme mesafesindedir ve Split Havaalanı tesise yaklaşık 44 km uzaklıktadır. Diocletianus Sarayı ve Park Mladeži Stadyumu gibi yakınlardaki ilgi çekici yerler yaklaşık 26 km uzaklıktadır.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Öne çıkan olanaklar

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Evcil Hayvanlara İzin Verilir

Evcil Hayvanlara İzin Verilir

Sahil kenarı

Sahil kenarı

Servis Hizmeti

Servis Hizmeti

Manzara

Görüş

Görüş

Deniz Manzaralı

Deniz Manzaralı

Otopark

Otopark

Otopark

Tesis türü

Daireler

Daireler

Olanaklar

Restoran

Restoran

Çubuk

Çubuk

Barbekü

Barbekü

Aile

Aile Odaları

Aile Odaları

Oda olanakları

Özel Banyo

Özel Banyo

Balkon

Balkon

Teras

Teras


Kurallar

CheckinCheckin:
14:00 - 20:00

CheckoutÖdeme:
06:00 - 10:00
CheckoutPets:
Evcil hayvanlara izin verilir

Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Omiš merkezine sadece 1.2 km uzaklıkta!


Location Address Brzet, Omiš, Hırvatistan MapHaritada göster


Apartman studio Babilo 1 Misafir Yorumları

9.7 / 10

Mükemmel

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 0 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 9.7
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular Apartman studio Babilo 1

Apartman studio Babilo 1’e evcil hayvan getirilebilir mi?

Evet, misafirler evcil hayvan getirebilir.

Apartman studio Babilo 1 konumundan Omiš merkezine ulaşmak ne kadar sürer?

Apartman studio Babilo 1 misafirleri, Omiš merkezine 1.2 km uzaklıkta konaklamaktadır.

Havaalanından Apartman studio Babilo 1 konumuna ulaşım mevcut mu?

Evet, Apartman studio Babilo 1 havaalanına gidiş ve dönüş transferleri sunmaktadır.

Misafirler Apartman studio Babilo 1’de ücretsiz Wi-Fi kullanabilir mi?

Evet, Apartman studio Babilo 1 tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi sağlar.

Apartman studio Babilo 1’de giriş hangi saatten itibaren mümkündür?

Apartman studio Babilo 1’de check-in 14:00 - 20:00’den itibaren mümkündür.



Konaklama yerleri Omiš, Hırvatistan

Daireler
Daireler 38 yerler Rehberi oku... →
Tatil Evleri
Tatil Evleri 3 yerler Rehberi oku... →
Oteller
Oteller 2 yerler Rehberi oku... →
Villalar
Villalar 1 yerler

Ne yapmalı Omiš, Hırvatistan

Maceralar
Maceralar 1 Turlar

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).