Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Apartment Beethoven

Hotel Address Beethovenstr. 12, 93053 Regensburg, Germany, Almanya



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Apartment Beethoven

Regensburg'daki büyüleyici Apartment Beethoven, birçok önemli turistik mekana yürüme mesafesinde konforlu konaklama imkanı sunmaktadır. Münih Havaalanı'na sadece 100 kilometre uzaklıkta yer alan tesisin yakınlığı burayı bölgeyi keşfetmek için ideal bir üstür. Regensburg Katedrali (19 dakikalık yürüme mesafesinde), Regensburg Merkez İstasyonu (1 kilometre uzaklıkta) ve Regensburg Üniversitesi (yaklaşık 16 dakikalık yürüme mesafesinde) gibi önemli noktalara kolay erişim imkanına sahip olan konuklar, hareketli şehir merkezinde kolayca gezinebilirler.

Modern olanaklarla donatılmış tek yatak odalı geniş bir daireye sahip dairede güzel manzaralı bir balkon bulunmaktadır. Planında tam donanımlı bir mini mutfak, çamaşır yıkama/kurutma makinesi ve tamamı parke zemin bulunmaktadır. Dairede ayrıca ücretsiz Wi-Fi, hızlı ve güvenilir check-in/check-out hizmetleri ve tesis bünyesinde güvenli otopark gibi temel olanaklar mevcuttur.

Regensburg'un kalbindeki mükemmel konumuyla tesis, konfor ve rahatlığın bir karışımını arayan gezginlere iyi hizmet vermektedir. Rahat yaşam alanı aileler veya gruplar için idealdir ve ek uyku düzenlemeleri için bir çekyat içerir. Dairenin 35 metrekarelik alanı, TV seti ve davetkar bir yemek alanıyla birlikte dinlenme ve eğlence için geniş bir alan sunmaktadır.

Çok sayıda avantajının yanı sıra dairede sigara içilmemektedir ve hem aile konaklamalarına hem de büyük gruplara uygundur. Kendi özel banyosu ve duşu ile konuklar, konaklamalarını keyifli ve stressiz kılmak için ihtiyaç duydukları her şeyi bulacaklardır. İster bir iş gezisi planlıyor olun ister sadece dinlendirici bir tatil arıyor olun, Regensburg'daki Apartment Beethoven unutulmaz bir deneyim vaat ediyor.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Her Yer Sizin

Her Yer Sizin

Görüş

Görüş

Özel Otopark

Özel Otopark

Aile Odaları

Aile Odaları

Mutfak

Mutfak

Duş

Duş

Özel Banyo

Özel Banyo

Balkon

Balkon

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin: 15:00 - 00:00

CheckoutÖdeme: 06:00 - 11:00

Odalar

Apartment Beethoven - Stüdyo

Stüdyo

35 M²
Ücretsiz Wi-Fi Her Yer Sizin Görüş Mutfak Düz ekran televizyon Kahve Makinesi Özel Banyo Balkon
1 Double Bedand1 Sofa Bed

1 Double Bedand1 Sofa Bed

1 Double Bed

1 Double Bed

And

And

1 Sofa Bed

1 Sofa Bed


Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Regensburg merkezine sadece 1.2 km uzaklıkta!


Location Address Beethovenstr. 12, 93053 Regensburg, Germany, Almanya MapHaritada göster


Apartment Beethoven Misafir Yorumları

5.1 / 10

İyi

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 0 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 5.1
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular Apartment Beethoven

Apartment Beethoven’de check-in ne zaman başlar?

15:00 - 00:00’dan itibaren check-in yapılabilir.

Apartment Beethoven’de Wi-Fi ücretsiz mi?

Evet, Wi-Fi ücretsizdir.

Apartment Beethoven bünyesinde özel veya ortak mutfak var mı?

Evet, Apartment Beethoven bünyesinde mutfak olanakları bulunmaktadır.

Apartment Beethoven, Regensburg şehir merkezine göre nerede bulunuyor?

Apartment Beethoven, Regensburg kalbine sadece 1.2 km uzaklıkta konaklama sunmaktadır.



Konaklama yerleri Regensburg, Almanya

Oteller
Oteller 16 yerler Rehberi oku... →
Daireler
Daireler 15 yerler Rehberi oku... →
Servisli Daireler
Servisli Daireler 1 yerler

Ne yapmalı Regensburg, Almanya

Rehberli turlar
Rehberli turlar 4 Turlar Rehberi oku... →

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).