Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Arctic Resort Delight

Hotel Address Vitikanpääntie 148, Rovaniemi, Finlandiya



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Arctic Resort Delight

Rovaniemi'de göle bakan Arctic Resort Delight, suyun hemen yanında yer almakta olup konuklarına güneşlenme terası ve dinlenebilecekleri bir bahçe ile huzurlu bir atmosfer sunmaktadır.

Dairede bir yatak odası, oturma odası ve banyo bulunmaktadır. İçeride klima, tam donanımlı bir mutfak ve özel sauna bulacaksınız. Konaklama boyunca WiFi ücretsizdir.

Konuklar saunada dinlenebilir, terasta güneşlenebilir veya açık havada oturma ve piknik alanlarından yararlanabilirler. Ayrıca çocuklar için bir oyun alanı, bisiklet kiralama imkanı ve barbekü malzemeleri mevcuttur.

Tesis, Arktikum Bilim Merkezi'ne 4,2 km, Noel Baba Köyü'ne ise 8 km mesafededir. Rovaniemi Havaalanı 7 km uzaklıktadır. Konuklar özellikle saunayı, harika konumu ve yakındaki gölleri severler.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Öne çıkan olanaklar

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Sahil kenarı

Sahil kenarı

Servis Hizmeti

Servis Hizmeti

Otopark

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Olanaklar

Barbekü

Barbekü

Aile

Aile Odaları

Aile Odaları

Oda olanakları

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin:
16:00 - 23:00

CheckoutÖdeme:
08:00 - 11:00
CheckoutPets:
Evcil hayvanlara izin verilir

Odalar

Arctic Resort Delight - Tek Yatak Odalı Daire

Tek Yatak Odalı Daire

42 M²
Ücretsiz Wi-Fi Her Yer Sizin Bahçe Manzaralı Göl Manzaralı Nehir Manzaralı Barbekü Sauna Mutfak Düz ekran televizyon Bulaşık makinesi Özel Banyo Klima Teras Ses geçirmez

Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Rovaniemi merkezine sadece 3.2 km uzaklıkta!


Location Address Vitikanpääntie 148, Rovaniemi, Finlandiya MapHaritada göster


Arctic Resort Delight Misafir Yorumları

9.5 / 10

Mükemmel

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 0 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 9.5
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular Arctic Resort Delight

Arctic Resort Delight’de Wi-Fi ücretsiz mi?

Evet, Wi-Fi ücretsizdir.

Arctic Resort Delight havaalanı transfer hizmeti sunuyor mu?

Evet, Arctic Resort Delight bünyesinde havaalanı karşılama ve shuttle hizmetleri mevcuttur.

Arctic Resort Delight’de otopark ücretsiz mi?

Evet, araçlar ücretsiz olarak park edilebilir.

Arctic Resort Delight, Rovaniemi şehir merkezine göre nerede bulunuyor?

Arctic Resort Delight, Rovaniemi kalbine sadece 3.2 km uzaklıkta konaklama sunmaktadır.

Arctic Resort Delight’de check-in ne zaman başlar?

16:00 - 23:00’dan itibaren check-in yapılabilir.



Konaklama yerleri Rovaniemi, Finlandiya

Daireler
Daireler 19 yerler Rehberi oku... →
Oteller
Oteller 3 yerler Rehberi oku... →
Villalar
Villalar 2 yerler Rehberi oku... →
Hosteller
Hosteller 1 yerler
Moteller
Moteller 1 yerler
Servisli Daireler
Servisli Daireler 1 yerler
Aile yanında konaklama
Aile yanında konaklama 1 yerler
Tatil evleri
Tatil evleri 1 yerler

Ne yapmalı Rovaniemi, Finlandiya

Rehberli turlar
Rehberli turlar 12 Turlar Rehberi oku... →
Günübirlik Geziler
Günübirlik Geziler 11 Turlar Rehberi oku... →
Maceralar
Maceralar 11 Turlar Rehberi oku... →
Su Aktiviteleri
Su Aktiviteleri 2 Turlar Rehberi oku... →
Diğer Deneyimler
Diğer Deneyimler 1 Turlar
Giriş Biletleri
Giriş Biletleri 1 Turlar

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).