Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Otaru Asari Classe Hotel

Hotel Address Hokkaido, Otaru, Japonya



Müsaitliği Kontrol Edin


Hareketli Asarigawa Onsen Kayak Tesisi'ne sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Asari Classe Hotel, pitoresk dağ manzarası içinde sakin bir dinlenme imkanı sunmaktadır. Bu büyüleyici tesis, hem dinlenme hem de aktif uğraşlara hitap edecek şekilde tasarlanmış çeşitli olanaklara sahiptir.

İç mekanlarda konuklar, her biri farklı su sıcaklıklarında benzersiz deneyimler sunan geniş kapalı kaplıcalarda rahatlayabilir, mineral bakımından zengin suların rahatlatıcı ortamının ve tedavi edici faydalarının keyfini çıkarabilirler. Dışarıdan bakıldığında otel, gençleşmeye daha rahat bir yaklaşım arayanlar için mükemmel olan sakin bir açık hava kaplıca seçeneği sunmaktadır.

Asari Classe Hotel, fiziksel aktivite meraklıları için kapsamlı olanaklar sunmaktadır. Spa küvetli davetkar bir kapalı havuz, çeşitli saunalarla tamamlanan spa deneyimine katkıda bulunarak konukların egzersiz sonrasında serinlemelerine olanak tanır. Kapalı tenis kortları, her beceri seviyesindeki oyunculara yeteneklerini başkalarına karşı test etme fırsatları sunar.

Spor meraklıları, sakinlerinin konaklamaları boyunca formda ve sağlıklı kalmalarını sağlayan, modern ekipmanlarla donatılmış son teknolojiye sahip fitness merkezinin varlığını takdir edeceklerdir. Ayrıca otelin lobisinde düzenli olarak konserler düzenleniyor, dolunay gecelerinde canlı performanslar düzenleniyor, heyecan ve eğlence ortamı yaratılıyor.

Yemek seçenekleri açısından otel, çeşitli restoranlarda çok çeşitli mutfaklardan lezzetler sunarak farklı damak zevklerine hitap etmektedir. Otantik Japon yemeklerinden nefis Batı ve Asya esintili yemeklere kadar herkes için bir şeyler var. Güne enerjik başlamak isteyenler için ideal olan, çeşitli uluslararası lezzetlerden oluşan ücretsiz kahvaltı özellikle dikkat çekicidir.

Asari Classe Hotel'de kalan konuklar, genel sağlıklı yaşam deneyimlerini geliştiren ayak masajları ve güzellik bakımları gibi ek hizmetlerden de yararlanabilirler. Ayrıca otel, araba ile gelen ziyaretçiler için kullanışlı bir ücretsiz otopark sunarak dağların ortasındaki bu sakin cennete erişimi daha da kolaylaştırmaktadır.

Genel olarak Asari Classe Hotel, doğanın ihtişamına yakın lüks bir konaklama arayan gezginler için mükemmel bir seçim olarak öne çıkıyor ve dinlenme, macera ve mutfak lezzetleriyle dolu unutulmaz ve canlandırıcı bir konaklama vaat ediyor.


Bir oda ayırtın


Hakkında Otaru Asari Classe Hotel

Tesisler

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Kahvaltı

Kahvaltı

Kapalı yüzme havuzu

Kapalı yüzme havuzu

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Restoran

Restoran

Kaplıca Banyosu

Kaplıca Banyosu

Aile Odaları

Aile Odaları

Spor Merkezi

Spor Merkezi

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Odalar

Otaru Asari Classe Hotel - İki Yataklı Oda - Sigara İçilmez

İki Yataklı Oda - Sigara İçilmez

27 M²
2 Adet Tek Kişilik Yatak

2 Adet Tek Kişilik Yatak

Otaru Asari Classe Hotel - İki Yataklı Oda - Çekyatlı - Sigara İçilmez

İki Yataklı Oda - Çekyatlı - Sigara İçilmez

27 M²
2 Tek Kişilik Yatak Ve1 çekyat

2 Tek Kişilik Yatak Ve1 çekyat

2 Adet Tek Kişilik Yatak

2 Adet Tek Kişilik Yatak

Ve

Ve

1 çekyat

1 çekyat

Otaru Asari Classe Hotel - Deluxe Oda - Sigara İçilmez

Deluxe Oda - Sigara İçilmez

47 M²
3 Adet Tek Kişilik Yatak

3 Adet Tek Kişilik Yatak

Otaru Asari Classe Hotel - Ev Koşusu

Ev Koşusu

20 M²
3 Tek Kişilik Yatak Ve3 çekyat

3 Tek Kişilik Yatak Ve3 çekyat

3 Adet Tek Kişilik Yatak

3 Adet Tek Kişilik Yatak

Ve

Ve

3 çekyat

3 çekyat

Otaru Asari Classe Hotel - Japon Tarzı Superior Oda - Sigara İçilmez

Japon Tarzı Superior Oda - Sigara İçilmez

32 M²
6 Futon Yatak

6 Futon Yatak

Otaru Asari Classe Hotel - İki Yataklı Oda - Üst Katta - Sigara İçilmez

İki Yataklı Oda - Üst Katta - Sigara İçilmez

27 M²
2 Tek Kişilik Yatak Ve1 çekyat

2 Tek Kişilik Yatak Ve1 çekyat

2 Adet Tek Kişilik Yatak

2 Adet Tek Kişilik Yatak

Ve

Ve

1 çekyat

1 çekyat

Otaru Asari Classe Hotel - Süit İki Yataklı Oda - Sigara İçilmez

Süit İki Yataklı Oda - Sigara İçilmez

74 M²
2 Adet Tek Kişilik Yatak

2 Adet Tek Kişilik Yatak

Otaru Asari Classe Hotel - Premium Batı İki Yataklı Oda - Özel Onsenli

Premium Batı İki Yataklı Oda - Özel Onsenli

51 M²
2 Adet çift Kişilik Yatak Ve1 çekyat

2 Adet çift Kişilik Yatak Ve1 çekyat

2 Adet çift Kişilik Yatak

2 Adet çift Kişilik Yatak

Ve

Ve

1 çekyat

1 çekyat

Otaru Asari Classe Hotel - Delüks Üç Kişilik Oda

Delüks Üç Kişilik Oda

47 M²
3 Adet Tek Kişilik Yatak

3 Adet Tek Kişilik Yatak

Otaru Asari Classe Hotel - Delüks İki Yataklı Oda

Delüks İki Yataklı Oda

47 M²
2 Adet Tek Kişilik Yatak

2 Adet Tek Kişilik Yatak


Konum

Location Address Hokkaido, Otaru, Japonya MapHaritada göster



Bir oda ayırtın

Hakkında sıkça sorulan sorular Otaru Asari Classe Hotel

Otaru Asari Classe Hotel Wi-Fi hizmeti ücretsiz mi?

Evet, misafirler ücretsiz Wi-Fi kullanabilir.

Otaru Asari Classe Hotel ücretsiz otopark sunuyor mu?

Evet, misafirler ücretsiz park edebilir.

Otaru Asari Classe Hotel, Otaru şehir merkezine yakın mı?

Otaru Asari Classe Hotel, Otaru şehir merkezine 6.3 km mesafede bulunmaktadır.

Misafirler Otaru Asari Classe Hotel havuzunu kullanabilir mi?

Evet, Otaru Asari Classe Hotel tesisinde konaklayan ziyaretçiler Indoor Swimming Pool kullanabilir.



Konaklama yerleri Otaru, Japonya

Daireler Otaru'de

Oteller Otaru'de

Servisli Daireler Otaru'de



Daireler (4)
Oteller (3)
Servisli Daireler (2)
Oda ve Kahvaltı (1)
Ryokan'lar (1)

Ne yapmalı Otaru, Japonya

Özel Turlar (1)

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).