Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Blue Barcelona

Hotel Address Via Augusta, 65 1º 1ª, Sarrià-St. Gervasi, Barselona, İspanya



Müsaitliği Kontrol Edin


Barselona'nın büyüleyici Gracia bölgesinde yer alan Blue Barcelona, ​​konforlu oda ve kahvaltı atmosferiyle konuklarını ağırlıyor. Gracia FGC İstasyonu'nun yanında elverişli bir konuma sahip olan bu keyifli konaklama biriminde, şehri keşfetmek için mükemmel bir ortak salon ve tur masası bulunmaktadır. Klimalı odaların her birinde düz ekran TV, çalışma masası ve zarif parke zeminler bulunmaktadır. Bazı odalarda küvet veya duş ve ücretsiz banyo malzemeleriyle donatılmış özel banyolar bulunmaktadır.


Yerel mutfağın tadına bakmak için konuklar sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindeki yakındaki restoran, bar ve mağazalara kolayca gidebilirler. Hızlı atıştırmalıklar ve içecekler için otomatlar mevcuttur. Fontana Metro İstasyonu sadece 300 metre uzaklıktadır; Plaza Catalunya ve Las Ramblas Bulvarı gibi ikonik simgesel yapılar ise 2 metro durağı kadar kısa bir mesafededir. Antoni Gaudí tarafından tasarlanan ünlü Sagrada Familia,


Bir oda ayırtın


Hakkında Blue Barcelona

Tesisler

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Kahvaltı

Kahvaltı

Otopark

Otopark

Günlük Temizlik

Günlük Temizlik

Bagaj Muhafazası

Bagaj Muhafazası

Aile Odaları

Aile Odaları

Asansör

Asansör

Klima

Klima

Isıtma

Isıtma

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin: 14:00 - 20:00

CheckoutÖdeme: 08:00 - 11:00

Odalar

Blue Barcelona - Tek Kişilik Oda - Ortak Banyolu

Tek Kişilik Oda - Ortak Banyolu

8 M²
1 Tek Kişilik Yatak

1 Tek Kişilik Yatak

Blue Barcelona - Çift Kişilik Oda - Ortak Banyolu

Çift Kişilik Oda - Ortak Banyolu

10 M²
1 çift Kişilik Yatak

1 çift Kişilik Yatak

Blue Barcelona - Çift Kişilik Oda - Özel Banyolu

Çift Kişilik Oda - Özel Banyolu

14 M²
1 çift Kişilik Yatak

1 çift Kişilik Yatak

Blue Barcelona - Üç Kişilik Oda - Ortak Banyolu

Üç Kişilik Oda - Ortak Banyolu

18 M²
3 Adet Tek Kişilik Yatak

3 Adet Tek Kişilik Yatak

Blue Barcelona - Üç Kişilik Oda - Özel Banyolu

Üç Kişilik Oda - Özel Banyolu

20 M²
1 Tek Kişilik Yatak Ve1 çift Kişilik Yatak

1 Tek Kişilik Yatak Ve1 çift Kişilik Yatak

1 Tek Kişilik Yatak

1 Tek Kişilik Yatak

Ve

Ve

1 çift Kişilik Yatak

1 çift Kişilik Yatak

Blue Barcelona - Dört Kişilik Oda - Ortak Banyolu

Dört Kişilik Oda - Ortak Banyolu

16 M²
2 Tek Kişilik Yatak Ve2 Ranza

2 Tek Kişilik Yatak Ve2 Ranza

2 Adet Tek Kişilik Yatak

2 Adet Tek Kişilik Yatak

Ve

Ve

2 Ranza

2 Ranza

Blue Barcelona - Aile Odası - Özel Banyolu

Aile Odası - Özel Banyolu

26 M²
1 Tek Kişilik Yatak Ve1 Ranza Ve1 Büyük çift Kişilik Yatak

1 Tek Kişilik Yatak Ve1 Ranza Ve1 Büyük çift Kişilik Yatak

1 Tek Kişilik Yatak

1 Tek Kişilik Yatak

Ve

Ve

1 Ranza

1 Ranza

1 Büyük çift Kişilik Yatak

1 Büyük çift Kişilik Yatak


Konum

Barselona merkezine sadece 2.9 km uzaklıkta!

Location Address Via Augusta, 65 1º 1ª, Sarrià-St. Gervasi, Barselona, İspanya MapHaritada göster


Offers


Bir oda ayırtın

Hakkında sıkça sorulan sorular Blue Barcelona

Blue Barcelona’e saat kaçta giriş yapılabilir?

Misafirler Blue Barcelona’e 14:00 - 20:00 saatinden itibaren giriş yapabilir.

Blue Barcelona ile Barselona şehir merkezi arasındaki mesafe nedir?

Blue Barcelona ile Barselona şehir merkezi arasındaki mesafe 2.9 kmdir.

Blue Barcelona’de ücretsiz Wi-Fi var mı?

Evet, Blue Barcelona’de ücretsiz Wi-Fi vardır.

Blue Barcelona tesisinde klima mevcut mu?

Evet, Blue Barcelona bünyesinde klima mevcuttur.



Konaklama yerleri Barselona, İspanya

Daireler Barselona'de

Oteller Barselona'de

Hosteller Barselona'de

Oda ve Kahvaltı Barselona'de

Servisli Daireler Barselona'de



Daireler (152)
Oteller (80)
Konuk Evleri (24)
Hosteller (9)
Oda ve Kahvaltı (9)
Servisli Daireler (6)
Tatil Evleri (1)
Villalar (1)
Tekneler (1)
Tatil evleri (1)

Ne yapmalı Barselona, İspanya

Rehberli turlar Barselona'de

Giriş Biletleri Barselona'de

Özel Turlar Barselona'de

Günübirlik Geziler Barselona'de

Su Aktiviteleri Barselona'de

Nakliyeler Barselona'de

Paketler Barselona'de

Atölyeler Veya Sınıflar Barselona'de

Şehir Kartları Barselona'de

Maceralar Barselona'de



Rehberli turlar (56)
Giriş Biletleri (20)
Özel Turlar (19)
Günübirlik Geziler (19)
Su Aktiviteleri (17)
Nakliyeler (6)
Paketler (6)
Atölyeler Veya Sınıflar (3)
Şehir Kartları (3)
Maceralar (2)
Diğer Deneyimler (2)
Çok Günlük Geziler (1)

10

Mükemmel

Barcelona, 3.5 Saat Sips, Sites & Bites Food & History Tour yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo Barcelona, 3.5 Saat Sips, Sites & Bites Food & History Tour yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo Barcelona, 3.5 Saat Sips, Sites & Bites Food & History Tour yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo Barcelona, 3.5 Saat Sips, Sites & Bites Food & History Tour yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo Barcelona, 3.5 Saat Sips, Sites & Bites Food & History Tour yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo

REHBERLI TUR

Barcelona, 3.5 Saat Sips, Sites & Bites Food & History Tour yakınlarında yapılacak şeyler

Tour Location Barcelona, İspanya

Başlayan fiyatlarla

78€

Kişi Başı

10

Mükemmel

Montserrat gece gündüz! Black Virgin, Monks şarkı & daha fazlası - Hizvo Montserrat gece gündüz! Black Virgin, Monks şarkı & daha fazlası - Hizvo Montserrat gece gündüz! Black Virgin, Monks şarkı & daha fazlası - Hizvo Montserrat gece gündüz! Black Virgin, Monks şarkı & daha fazlası - Hizvo Montserrat gece gündüz! Black Virgin, Monks şarkı & daha fazlası - Hizvo

REHBERLI TUR

Montserrat gece gündüz! Black Virgin, Monks şarkı & daha fazlası

Tour Location Barcelona, İspanya

Başlayan fiyatlarla

40€

Kişi Başı

10

Mükemmel

Barcelona, Sagrada Familia Tour with Optional Tower Access yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo Barcelona, Sagrada Familia Tour with Optional Tower Access yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo Barcelona, Sagrada Familia Tour with Optional Tower Access yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo Barcelona, Sagrada Familia Tour with Optional Tower Access yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo Barcelona, Sagrada Familia Tour with Optional Tower Access yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo

REHBERLI TUR

Barcelona, Sagrada Familia Tour with Optional Tower Access yakınlarında yapılacak şeyler

Tour Location Barcelona, İspanya

Başlayan fiyatlarla

53€

Kişi Başı

10

Mükemmel

Barcelona, Tapas Walking Tour with Food, Wine, and History yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo Barcelona, Tapas Walking Tour with Food, Wine, and History yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo Barcelona, Tapas Walking Tour with Food, Wine, and History yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo Barcelona, Tapas Walking Tour with Food, Wine, and History yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo Barcelona, Tapas Walking Tour with Food, Wine, and History yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo

REHBERLI TUR

Barcelona, Tapas Walking Tour with Food, Wine, and History yakınlarında yapılacak şeyler

Tour Location Barcelona, İspanya

Başlayan fiyatlarla

59€

Kişi Başı

10

Mükemmel

El Born, Basilica Santa Mara del Mar Tour & Terrace Experie yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo El Born, Basilica Santa Mara del Mar Tour & Terrace Experie yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo El Born, Basilica Santa Mara del Mar Tour & Terrace Experie yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo El Born, Basilica Santa Mara del Mar Tour & Terrace Experie yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo El Born, Basilica Santa Mara del Mar Tour & Terrace Experie yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo

REHBERLI TUR

El Born, Basilica Santa Mara del Mar Tour & Terrace Experie yakınlarında yapılacak şeyler

Tour Location Barcelona, İspanya

Başlayan fiyatlarla

15€

Kişi Başı

10

Mükemmel

Markets Walking Tour, Las Ramblas, La Boquera ve Ötesi - Hizvo Markets Walking Tour, Las Ramblas, La Boquera ve Ötesi - Hizvo Markets Walking Tour, Las Ramblas, La Boquera ve Ötesi - Hizvo Markets Walking Tour, Las Ramblas, La Boquera ve Ötesi - Hizvo Markets Walking Tour, Las Ramblas, La Boquera ve Ötesi - Hizvo

REHBERLI TUR

Markets Walking Tour, Las Ramblas, La Boquera ve Ötesi

Tour Location Barcelona, İspanya

Başlayan fiyatlarla

29€

Kişi Başı

10

Mükemmel

Barcelona, 1 Saat Açık Bar ve VIP Kulüp Girişi ile Pub Crawl - Hizvo Barcelona, 1 Saat Açık Bar ve VIP Kulüp Girişi ile Pub Crawl - Hizvo Barcelona, 1 Saat Açık Bar ve VIP Kulüp Girişi ile Pub Crawl - Hizvo Barcelona, 1 Saat Açık Bar ve VIP Kulüp Girişi ile Pub Crawl - Hizvo Barcelona, 1 Saat Açık Bar ve VIP Kulüp Girişi ile Pub Crawl - Hizvo

REHBERLI TUR

Barcelona, 1 Saat Açık Bar ve VIP Kulüp Girişi ile Pub Crawl

Tour Location Barcelona, İspanya

Başlayan fiyatlarla

40€

Kişi Başı

10

Mükemmel

Barcelona, Tapas ve İçecekler ile El Born Gıda Yürüyüş Turu - Hizvo Barcelona, Tapas ve İçecekler ile El Born Gıda Yürüyüş Turu - Hizvo Barcelona, Tapas ve İçecekler ile El Born Gıda Yürüyüş Turu - Hizvo Barcelona, Tapas ve İçecekler ile El Born Gıda Yürüyüş Turu - Hizvo Barcelona, Tapas ve İçecekler ile El Born Gıda Yürüyüş Turu - Hizvo

REHBERLI TUR

Barcelona, Tapas ve İçecekler ile El Born Gıda Yürüyüş Turu

Tour Location Barcelona, İspanya

Başlayan fiyatlarla

39€

Kişi Başı

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).