Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Casa do Avô

Hotel Address Estrada Dos Esmeraldos N 12, Ponta do Sol, Portekiz



Müsaitliği Kontrol Edin


Ponta do Sol'daki Casa do Avô, konfor ve rahatlama için tasarlanmış davetkar bir tatil evi sunmaktadır. Bu büyüleyici mesken, iki geniş yatak odasına ve iki iyi donanımlı banyoya sahiptir ve hem aileler hem de arkadaşlar için geniş alan sağlar. Tesisin davetkar ortamı, özel check-in ve check-out hizmetiyle zenginleştirilerek, konukların kapıdan adım attıkları andan itibaren kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlıyor.

Casa do Avô'nun açık alanları keyifli bir dinlenme ortamı sunmaktadır. Güneşlenme terası ve bahçe, dinlenmek için mükemmel alanlar sağlar ve keyifli anlar için ideal sakin bir ortam sunar. Teras ve balkon nefes kesen deniz manzaralarına sahip olup, dinlenebileceğiniz ve kıyı cazibesini içinize çekebileceğiniz sakin bir sığınak yaratmaktadır.

Tatil evinin iç kısmı ücretsiz Wi-Fi, tam donanımlı mutfak, çamaşır yıkama/kurutma makinesi ve barbekü olanakları gibi modern olanaklarla donatılmıştır. Bu olanaklar, evde yemek pişirmeyi bir zevk haline getirerek konukların kendi mutfak tercihlerine göre kendilerini şımartmasına olanak tanır. Ek olarak, yemek alanı geniş bir oturma alanı sağlarken, çekyat çevredeki turistik yerleri keşfettikten sonra her zaman dinlenebileceğiniz rahat bir yer olmasını sağlar.

Sahilde konaklamaktan fazlasını arayanlar için Casa do Avô, yaklaşık 17 dakikalık yürüme mesafesindeki Lugar de Baixo Plajı'nın yakınında elverişli bir konuma sahiptir. Ayrıca tesise 14 kilometre uzaklıktaki Girão Burnu'nun yakınında yer almakta olup doğal sahil yollarına ve muhteşem manzaralara erişim sağlamaktadır.

Cristiano Ronaldo Madeira Uluslararası Havaalanı'na 41 kilometre uzaklıkta yer alan Casa do Avô, hem yerel halk hem de ziyaretçiler için kolay ulaşım seçenekleri sunuyor. Konumu, müzeler, parklar ve tarihi alanlar gibi çeşitli ilgi çekici noktalara erişilebilir olmasını sağlayarak farklı ilgi ve ihtiyaçlara hitap etmektedir.

Geniş konaklama birimleri, kullanışlı olanaklar ve mükemmel konumuyla Ponta do Sol'daki Casa do Avô, unutulmaz bir tatil deneyimi vaat ediyor.


Bir oda ayırtın


Hakkında Casa do Avô

Tesisler

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Evcil Hayvanlara İzin Verilir

Evcil Hayvanlara İzin Verilir

Her Yer Sizin

Her Yer Sizin

Görüş

Görüş

Deniz Manzaralı

Deniz Manzaralı

Aile Odaları

Aile Odaları

Duş

Duş

Özel Banyo

Özel Banyo

Balkon

Balkon

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin: 15:00 - 20:00

CheckoutÖdeme: 08:00 - 11:00
Pets AllowedEvcil hayvanlara izin verilir

Odalar

Casa do Avô - İki Yatak Odalı Ev

İki Yatak Odalı Ev

55 M²

Konum

Ponta do Sol merkezine sadece 1.5 km uzaklıkta!

Location Address Estrada Dos Esmeraldos N 12, Ponta do Sol, Portekiz MapHaritada göster



Bir oda ayırtın

Hakkında sıkça sorulan sorular Casa do Avô

Casa do Avô’de giriş hangi saatten itibaren mümkündür?

Casa do Avô’de check-in 15:00 - 20:00’den itibaren mümkündür.

Casa do Avô konumundan Ponta do Sol merkezine ulaşmak ne kadar sürer?

Casa do Avô misafirleri, Ponta do Sol merkezine 1.5 km uzaklıkta konaklamaktadır.

Casa do Avô’e evcil hayvan getirilebilir mi?

Evet, misafirler evcil hayvan getirebilir.

Misafirler Casa do Avô’de ücretsiz Wi-Fi kullanabilir mi?

Evet, Casa do Avô tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi sağlar.



Konaklama yerleri Ponta do Sol, Portekiz

Tatil Evleri (1)
Villalar (1)
Tatil evleri (1)

Ne yapmalı Ponta do Sol, Portekiz

Günübirlik Geziler (1)

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).