Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Casa Neek

Hotel Address González Bocanegra 11A, San Cristóbal de las Casas, Meksika



Müsaitliği Kontrol Edin


San Cristóbal de Las Casas'taki Casa Neek, güneşlenme terası, bahçe ve ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip dinlendirici bir tatil evi sunmaktadır. Her konuk özel banyodan, balkondan ve açık havada yemek alanından yararlanabilir.

Tesiste ortak mutfak, günlük temizlik, açık havada oturma alanı ve tur masası bulunmaktadır. Ücretli ulaşım servisi, oda servisi ve bagaj muhafazası gibi ekstra kolaylıklar da mevcuttur.

San Cristobal Katedrali sadece 7 dakikalık yürüme mesafesindedir ve Del Carmen Kemeri tesise 300 metre uzaklıktadır. Central Plaza & Park da 7 dakikalık, Amber Müzesi'ne ise 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ángel Albino Corzo Uluslararası Havaalanı 75 kilometre uzaklıktadır.

Konuklar tertemiz odaları, konforlu konaklama birimlerini ve üstün hizmeti övüyorlar.


Bir oda ayırtın


Hakkında Casa Neek

Tesisler

Kahvaltı

Kahvaltı

Servis Hizmeti

Servis Hizmeti

Görüş

Görüş

Evler

Evler

Oda Servisi

Oda Servisi

Duş

Duş

Özel Banyo

Özel Banyo

Balkon

Balkon

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin: 15:00 - 18:30

CheckoutÖdeme: 11:00 - 12:00

Odalar

Casa Neek - Deluxe Süit

Deluxe Süit

43 M²
1 Ekstra Büyük çift Kişilik Yatak

1 Ekstra Büyük çift Kişilik Yatak

Casa Neek - Deluxe Oda

Deluxe Oda

16 M²
1 Ekstra Büyük çift Kişilik Yatak

1 Ekstra Büyük çift Kişilik Yatak

Casa Neek - Deluxe Oda

Deluxe Oda

17 M²
1 Ekstra Büyük çift Kişilik Yatak

1 Ekstra Büyük çift Kişilik Yatak


Konum

San Cristóbal de las Casas merkezine sadece 287 m uzaklıkta!

Location Address González Bocanegra 11A, San Cristóbal de las Casas, Meksika MapHaritada göster



Bir oda ayırtın

Hakkında sıkça sorulan sorular Casa Neek

Casa Neek, San Cristóbal de las Casas şehir merkezine ne kadar uzaklıkta?

Casa Neek, San Cristóbal de las Casas şehir merkezine 0.3 km uzaklıkta yer almaktadır.

Casa Neek’de giriş (check-in) saat kaçta başlar?

Casa Neek’de check-in 15:00 - 18:30 saatinde başlar.

Casa Neek bünyesinde havaalanı shuttle hizmeti mevcut mu?

Evet, Casa Neek havaalanı shuttle hizmeti sunmaktadır.



Konaklama yerleri San Cristóbal de las Casas, Meksika

Oteller San Cristóbal de las Casas'de

Daireler San Cristóbal de las Casas'de

Tatil Evleri San Cristóbal de las Casas'de

Hosteller San Cristóbal de las Casas'de

Oda ve Kahvaltı San Cristóbal de las Casas'de



Oteller (16)
Daireler (8)
Aile yanında konaklama (3)
Konuk Evleri (3)
Tatil Evleri (3)
Hosteller (2)
Oda ve Kahvaltı (2)
Servisli Daireler (1)
Hanlar (1)

Ne yapmalı San Cristóbal de las Casas, Meksika

Günübirlik Geziler San Cristóbal de las Casas'de

Rehberli turlar San Cristóbal de las Casas'de



Günübirlik Geziler (9)
Rehberli turlar (2)
Maceralar (1)
Diğer Deneyimler (1)
Su Aktiviteleri (1)

10

Mükemmel

San Cristbal, Amatenango, Chiflon ve Montebello Turu - Hizvo San Cristbal, Amatenango, Chiflon ve Montebello Turu - Hizvo San Cristbal, Amatenango, Chiflon ve Montebello Turu - Hizvo San Cristbal, Amatenango, Chiflon ve Montebello Turu - Hizvo San Cristbal, Amatenango, Chiflon ve Montebello Turu - Hizvo

GüNüBIRLIK GEZI

San Cristbal, Amatenango, Chiflon ve Montebello Turu

Tour Location San Cristobal De Las Casas, Meksika

Başlayan fiyatlarla

81€

Kişi Başı

10

Mükemmel

San Cristobal, Sumidero Kanyonu ve Chiapa de Corzo Turu - Hizvo San Cristobal, Sumidero Kanyonu ve Chiapa de Corzo Turu - Hizvo San Cristobal, Sumidero Kanyonu ve Chiapa de Corzo Turu - Hizvo San Cristobal, Sumidero Kanyonu ve Chiapa de Corzo Turu - Hizvo

GüNüBIRLIK GEZI

San Cristobal, Sumidero Kanyonu ve Chiapa de Corzo Turu

Tour Location San Cristobal De Las Casas, Meksika

Başlayan fiyatlarla

32€

Kişi Başı

10

Mükemmel

Buranın yakınındaki restoranlar: Sumidero Canyon & Chiapa de Corzo Tour - Hizvo Buranın yakınındaki restoranlar: Sumidero Canyon & Chiapa de Corzo Tour - Hizvo Buranın yakınındaki restoranlar: Sumidero Canyon & Chiapa de Corzo Tour - Hizvo Buranın yakınındaki restoranlar: Sumidero Canyon & Chiapa de Corzo Tour - Hizvo

GüNüBIRLIK GEZI

Buranın yakınındaki restoranlar: Sumidero Canyon & Chiapa de Corzo Tour

Tour Location San Cristobal De Las Casas, Meksika

Başlayan fiyatlarla

46€

Kişi Başı

10

Mükemmel

San Cristbal, Sumidero Canyon, Viewpoints & Chiapa de Corzo yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo San Cristbal, Sumidero Canyon, Viewpoints & Chiapa de Corzo yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo San Cristbal, Sumidero Canyon, Viewpoints & Chiapa de Corzo yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo San Cristbal, Sumidero Canyon, Viewpoints & Chiapa de Corzo yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo

GüNüBIRLIK GEZI

San Cristbal, Sumidero Canyon, Viewpoints & Chiapa de Corzo yakınlarında yapılacak şeyler

Tour Location San Cristobal De Las Casas, Meksika

Başlayan fiyatlarla

56€

Kişi Başı

8

Çok iyi

San Cristobal, Sumidero Kanyonu, Chiapa de Corzo ve Miradores - Hizvo San Cristobal, Sumidero Kanyonu, Chiapa de Corzo ve Miradores - Hizvo San Cristobal, Sumidero Kanyonu, Chiapa de Corzo ve Miradores - Hizvo San Cristobal, Sumidero Kanyonu, Chiapa de Corzo ve Miradores - Hizvo San Cristobal, Sumidero Kanyonu, Chiapa de Corzo ve Miradores - Hizvo

GüNüBIRLIK GEZI

San Cristobal, Sumidero Kanyonu, Chiapa de Corzo ve Miradores

Tour Location San Cristobal De Las Casas, Meksika

Başlayan fiyatlarla

50€

Kişi Başı

Buranın yakınındaki restoranlar: San Juan Chamula & Zinacantan - Hizvo Buranın yakınındaki restoranlar: San Juan Chamula & Zinacantan - Hizvo Buranın yakınındaki restoranlar: San Juan Chamula & Zinacantan - Hizvo Buranın yakınındaki restoranlar: San Juan Chamula & Zinacantan - Hizvo Buranın yakınındaki restoranlar: San Juan Chamula & Zinacantan - Hizvo

GüNüBIRLIK GEZI

Buranın yakınındaki restoranlar: San Juan Chamula & Zinacantan

Tour Location San Cristobal De Las Casas, Meksika

Başlayan fiyatlarla

73€

Kişi Başı

Parque Nacional Lagunas de Montebello, Chiflon Şelaleleri - Hizvo Parque Nacional Lagunas de Montebello, Chiflon Şelaleleri - Hizvo Parque Nacional Lagunas de Montebello, Chiflon Şelaleleri - Hizvo Parque Nacional Lagunas de Montebello, Chiflon Şelaleleri - Hizvo Parque Nacional Lagunas de Montebello, Chiflon Şelaleleri - Hizvo

GüNüBIRLIK GEZI

Parque Nacional Lagunas de Montebello, Chiflon Şelaleleri

Tour Location San Cristobal De Las Casas, Meksika

Başlayan fiyatlarla

63€

Kişi Başı

San Cristbal, Sumidero Canyon & Chiapa de Corzo Guided Tour yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo San Cristbal, Sumidero Canyon & Chiapa de Corzo Guided Tour yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo San Cristbal, Sumidero Canyon & Chiapa de Corzo Guided Tour yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo San Cristbal, Sumidero Canyon & Chiapa de Corzo Guided Tour yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo San Cristbal, Sumidero Canyon & Chiapa de Corzo Guided Tour yakınlarında yapılacak şeyler - Hizvo

GüNüBIRLIK GEZI

San Cristbal, Sumidero Canyon & Chiapa de Corzo Guided Tour yakınlarında yapılacak şeyler

Tour Location San Cristobal De Las Casas, Meksika

Başlayan fiyatlarla

79€

Kişi Başı

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).