Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Konum
Yorumlar
Sıkça Sorulan Sorular

Costa Love Hotel PUJ

Hotel Address Av. Pastor Dominguez De La Cruz Doble Via, Punta Cana, Dominik Cumhuriyeti



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Costa Love Hotel PUJ

Punta Cana'daki Costa Love Hotel PUJ'de mini mutfak, klima ve özel banyo ile donatılmış konforlu aile odaları bulacaksınız. Her odada ayrıca konaklamanızı daha keyifli kılmanıza yardımcı olacak bir yemek alanı, TV ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

Otel, fitness merkezi, havuz barlı yıl boyunca kullanılabilen açık havuzun yanı sıra mini market, günlük temizlik ve bünyesinde ücretsiz özel otopark gibi harika olanaklar sunmaktadır.

Aile dostu restoranda yerel spesiyaliteler, sıcak yemekler ve taze meyveler içeren kontinental ve Amerikan kahvaltısı servis edilmektedir. Ayrıca oda servisine sipariş verebilir veya barbekü olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Punta Cana Uluslararası Havaalanı'na sadece 8 km uzaklıktaki apart otel, Bavaro Macera Parkı (6 km) ve Mavi Delik (24 km) gibi popüler yerlere yakındır. Elverişli konumu, güler yüzlü personeli ve kaliteli kahvaltısıyla büyük beğeni topluyor.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Evcil Hayvanlara İzin Verilir

Evcil Hayvanlara İzin Verilir

Kahvaltı

Kahvaltı

Servis Hizmeti

Servis Hizmeti

Açık Yüzme Havuzu

Açık Yüzme Havuzu

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Daireler

Daireler

Restoran

Restoran

Çubuk

Çubuk

Aile Odaları

Aile Odaları

Spor Merkezi

Spor Merkezi

Özel Banyo

Özel Banyo

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin: 15:00 - 00:00

CheckoutÖdeme: 12:00 - 13:00
Pets AllowedEvcil hayvanlara izin verilir

Konum ve Yakındaki Turistik Yerler


Location Address Av. Pastor Dominguez De La Cruz Doble Via, Punta Cana, Dominik Cumhuriyeti MapHaritada göster


Costa Love Hotel PUJ Misafir Yorumları

8.2 / 10

Çok iyi

Doğrulanmış yorumlar
Yorumlar ve puanlar, bu tesiste gerçekten konaklamış misafirlerden gelir; Housity ve Booking.com tarafından toplanır.

Positive Review

Uzun bir uçuştan sonra sadece 1 gecelik konaklama arıyorduk ve Costa Love bunun için harikaydı. Bulmak kolay, güvenli park yeri, çok cana yakın personel. . .

Positive Review

Personel daha dost canlısı veya daha uzlaşmacı olamazdı. Santo Domingo'ya gitmeden önce ilk gecemi orada geçirdim ama. . .

Positive Review

Odalar büyük. Personel dost canlısı ve İngilizce konuşuyor. Kahvaltı için harika bir seçenek var ve kahvaltı taze pişiriliyor. Onun. . .

Positive Review

Havaalanından arabayla yaklaşık 15 dakika. İyi kahvaltı ve güler yüzlü personel

Positive Review

Harika ve yardımsever personeli, harika kahvaltısı ve konforlu yataklarıyla harika bir otel

Positive Review

Daire geniş, temiz ve güvenliydi. Wifi mevcuttu ve havuz kullanım için oradaydı. İyi olanaklar ve güler yüzlü otel yönetimi ve. . .



Hakkında sıkça sorulan sorular Costa Love Hotel PUJ

Costa Love Hotel PUJ konumundan Punta Cana merkezine ulaşmak ne kadar sürer?

Costa Love Hotel PUJ misafirleri, Punta Cana merkezine 6.8 km uzaklıkta konaklamaktadır.

Costa Love Hotel PUJ’e evcil hayvan getirilebilir mi?

Evet, misafirler evcil hayvan getirebilir.

Costa Love Hotel PUJ açık veya kapalı havuz sunuyor mu?

Evet, Outdoor Swimming Pool Costa Love Hotel PUJ misafirlerinin kullanımına açıktır.

Costa Love Hotel PUJ’de giriş hangi saatten itibaren mümkündür?

Costa Love Hotel PUJ’de check-in 15:00 - 00:00’den itibaren mümkündür.

Havaalanından Costa Love Hotel PUJ konumuna ulaşım mevcut mu?

Evet, Costa Love Hotel PUJ havaalanına gidiş ve dönüş transferleri sunmaktadır.

Misafirler Costa Love Hotel PUJ’de ücretsiz Wi-Fi kullanabilir mi?

Evet, Costa Love Hotel PUJ tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi sağlar.

Misafirler Costa Love Hotel PUJ’de ücretsiz park edebilir mi?

Evet, Costa Love Hotel PUJ otoparkı ücretsizdir.



Konaklama yerleri Punta Cana, Dominik Cumhuriyeti

Daireler
Daireler 16 yerler Rehberi oku... →
Tatil köyleri
Tatil köyleri 11 yerler Rehberi oku... →
Oteller
Oteller 9 yerler Rehberi oku... →
Servisli Daireler
Servisli Daireler 4 yerler Rehberi oku... →
Oda ve Kahvaltı
Oda ve Kahvaltı 2 yerler Rehberi oku... →
Aile yanında konaklama
Aile yanında konaklama 1 yerler
Villalar
Villalar 1 yerler
Tatil evleri
Tatil evleri 1 yerler

Ne yapmalı Punta Cana, Dominik Cumhuriyeti

Günübirlik Geziler
Günübirlik Geziler 9 Turlar Rehberi oku... →
Rehberli turlar
Rehberli turlar 9 Turlar Rehberi oku... →
Nakliyeler
Nakliyeler 4 Turlar Rehberi oku... →
Su Aktiviteleri
Su Aktiviteleri 4 Turlar Rehberi oku... →
Maceralar
Maceralar 4 Turlar Rehberi oku... →
Giriş Biletleri
Giriş Biletleri 1 Turlar

8.8

Çok iyi

Santo Domingo - Punta Cana, Saona Adası Turu Öğle Yemeği ve İçecekler - Hizvo Santo Domingo - Punta Cana, Saona Adası Turu Öğle Yemeği ve İçecekler - Hizvo Santo Domingo - Punta Cana, Saona Adası Turu Öğle Yemeği ve İçecekler - Hizvo Santo Domingo - Punta Cana, Saona Adası Turu Öğle Yemeği ve İçecekler - Hizvo Santo Domingo - Punta Cana, Saona Adası Turu Öğle Yemeği ve İçecekler - Hizvo

GüNüBIRLIK GEZI

Santo Domingo - Punta Cana, Saona Adası Turu Öğle Yemeği ve İçecekler

Tour Location Punta Cana, Dominik Cumhuriyeti

Başlayan fiyatlarla

59€

Kişi Başı

8.2

Çok iyi

Cenote ve Plaj ile Punta Cana, ATV veya Buggy Turu - Hizvo Cenote ve Plaj ile Punta Cana, ATV veya Buggy Turu - Hizvo Cenote ve Plaj ile Punta Cana, ATV veya Buggy Turu - Hizvo Cenote ve Plaj ile Punta Cana, ATV veya Buggy Turu - Hizvo Cenote ve Plaj ile Punta Cana, ATV veya Buggy Turu - Hizvo

GüNüBIRLIK GEZI

Cenote ve Plaj ile Punta Cana, ATV veya Buggy Turu

Tour Location Punta Cana, Dominik Cumhuriyeti

Başlayan fiyatlarla

38€

Kişi Başı

7.8

Çok iyi

Punta Cana Buggy Turu, Mamajuana - Kahve - Cenote ve Macao Plajı'nda Yüzme - Hizvo Punta Cana Buggy Turu, Mamajuana - Kahve - Cenote ve Macao Plajı'nda Yüzme - Hizvo Punta Cana Buggy Turu, Mamajuana - Kahve - Cenote ve Macao Plajı'nda Yüzme - Hizvo Punta Cana Buggy Turu, Mamajuana - Kahve - Cenote ve Macao Plajı'nda Yüzme - Hizvo Punta Cana Buggy Turu, Mamajuana - Kahve - Cenote ve Macao Plajı'nda Yüzme - Hizvo

GüNüBIRLIK GEZI

Punta Cana Buggy Turu, Mamajuana - Kahve - Cenote ve Macao Plajı'nda Yüzme

Tour Location Punta Cana, Dominik Cumhuriyeti

Başlayan fiyatlarla

21€

Kişi Başı

6.6

İyi

Punta Cana, Catalina Şnorkelli Dalış ve Altos de Chavón Günübirlik Gezi - Hizvo Punta Cana, Catalina Şnorkelli Dalış ve Altos de Chavón Günübirlik Gezi - Hizvo Punta Cana, Catalina Şnorkelli Dalış ve Altos de Chavón Günübirlik Gezi - Hizvo Punta Cana, Catalina Şnorkelli Dalış ve Altos de Chavón Günübirlik Gezi - Hizvo Punta Cana, Catalina Şnorkelli Dalış ve Altos de Chavón Günübirlik Gezi - Hizvo

GüNüBIRLIK GEZI

Punta Cana, Catalina Şnorkelli Dalış ve Altos de Chavón Günübirlik Gezi

Tour Location Punta Cana, Dominik Cumhuriyeti

Başlayan fiyatlarla

109€

Kişi Başı

Santo Domingo, Öğle Yemeği ile Şehir Vurguları Rehberli Tur - Hizvo Santo Domingo, Öğle Yemeği ile Şehir Vurguları Rehberli Tur - Hizvo Santo Domingo, Öğle Yemeği ile Şehir Vurguları Rehberli Tur - Hizvo Santo Domingo, Öğle Yemeği ile Şehir Vurguları Rehberli Tur - Hizvo

GüNüBIRLIK GEZI

Santo Domingo, Öğle Yemeği ile Şehir Vurguları Rehberli Tur

Tour Location Punta Cana, Dominik Cumhuriyeti

Başlayan fiyatlarla

72€

Kişi Başı

Punta Cana, Şnorkelli Dalışla Catalina Adası Günübirlik Gezisi - Hizvo Punta Cana, Şnorkelli Dalışla Catalina Adası Günübirlik Gezisi - Hizvo Punta Cana, Şnorkelli Dalışla Catalina Adası Günübirlik Gezisi - Hizvo Punta Cana, Şnorkelli Dalışla Catalina Adası Günübirlik Gezisi - Hizvo Punta Cana, Şnorkelli Dalışla Catalina Adası Günübirlik Gezisi - Hizvo

GüNüBIRLIK GEZI

Punta Cana, Şnorkelli Dalışla Catalina Adası Günübirlik Gezisi

Tour Location Punta Cana, Dominik Cumhuriyeti

Başlayan fiyatlarla

73€

Kişi Başı

Santo Domingo - Amerika'nın En Eski Şehri All Inclusive Day Trip - Hizvo Santo Domingo - Amerika'nın En Eski Şehri All Inclusive Day Trip - Hizvo Santo Domingo - Amerika'nın En Eski Şehri All Inclusive Day Trip - Hizvo Santo Domingo - Amerika'nın En Eski Şehri All Inclusive Day Trip - Hizvo Santo Domingo - Amerika'nın En Eski Şehri All Inclusive Day Trip - Hizvo

GüNüBIRLIK GEZI

Santo Domingo - Amerika'nın En Eski Şehri All Inclusive Day Trip

Tour Location Punta Cana, Dominik Cumhuriyeti

Başlayan fiyatlarla

86€

Kişi Başı

Los Haitises & Esmeralda Plajı + Montana Redonda - Hizvo Los Haitises & Esmeralda Plajı + Montana Redonda - Hizvo Los Haitises & Esmeralda Plajı + Montana Redonda - Hizvo Los Haitises & Esmeralda Plajı + Montana Redonda - Hizvo Los Haitises & Esmeralda Plajı + Montana Redonda - Hizvo

GüNüBIRLIK GEZI

Los Haitises & Esmeralda Plajı + Montana Redonda

Tour Location Punta Cana, Dominik Cumhuriyeti

Başlayan fiyatlarla

107€

Kişi Başı

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).