8.9
Çok iyi
Fondaco San Paolo, Napoli, İtalya
Müsaitliği Kontrol Edin
Fondaco House
Napoli'nin kalbinde yer alan Fondaco House, konuklara şehir merkezinde büyüleyici ve otantik bir deneyim sunuyor. San Gregorio Armeno ve tarihi Aziz Philip ve Jacob Kilisesi gibi önemli cazibe merkezlerine yürüme mesafesinde yer alan bu modern konut, konforlu bir konaklama için gereken her şeyi sağlar.
Rahat bir oturma odası, iyi stoklanmış mutfak ve zevkli bir şekilde döşenmiş yatak odaları ile donatılmış, her konuk varışta evde hissedecektir. Tam donanımlı mutfak, pişirme seansları sırasında kolaylık sağlayan bir fırın ve kahve makinesine sahiptir. Konuklar, canlı şehri keşfettikten sonra dinlenmek için mükemmel, bide ve lüks bir bornoz içeren geniş bir banyoya da erişim hakkına sahiptir.
Özel bir 24 saat açık resepsiyon, sorunsuz check-in ve check-out sağlarken, oda servisi yemek seçeneklerini çeşitli ve kullanışlı tutar. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi, konaklamanız sırasında kesintisiz bağlantı sağlar.
Daha rahat bir akşam arayanlar için, dairenin özel girişi huzurlu bir geri çekilmeye izin verir. Manzaralı manzaralı bir balkon, aşağıdaki hareketli caddelerin ortasında dinginlik vaat ediyor.
Saint Gaudioso Katacombs'a sadece 16 dakikalık yürüme mesafesinde ve San Carlo Tiyatrosu'na 1,8 mil mesafede yer alan ziyaretçiler Napoli'nin kültürel mücevherlerini kolayca keşfedebilirler. Yakınındaki popüler destinasyonlar arasında Museo Hermann Nitsch, Gallerie d'Italia ve Palazzo delle Arti Napoli yer almaktadır.
İster yemek yemeyi tercih edin, ister gurme yemeklere dalın, bakkal teslimat hizmetleri mevcuttur, bu da yemek planlamayı sorunsuz hale getirir.
En yakın havalimanları arasında yaklaşık 5.6 mil uzaklıktaki Napoli Uluslararası Havaalanı yer almaktadır. Havaalanı servisi şehir merkezine rahat bir şekilde bağlanarak Fondaco House'a kolay ulaşım sağlar.
Fondaco House, ana konumu ve sayısız olanaklarıyla, rahat ve keyifli bir konaklamanın tadını çıkarırken Napoli'nin zengin tarihi ve kültürüne dalmak isteyen gezginler için ideal bir seçimdir.
Ücretsiz Wi-Fi
Her Yer Sizin
24 saat açık resepsiyon
Görüş
Restoran
Çubuk
Oda Servisi
Mutfak
Duş
Özel Banyo
Klima
Isıtma
Balkon
Konum mükemmel, sessiz bir mahalle, Napoli şehir merkezi, her yerde yürüyebilir ve tekne veya trenle geziler düzenleyebilir.
Her şey mükemmeldi, oda yenilendi, yatak gerçekten rahat ve sahibi çok cana yakın.
Rahat yatak, temiz, her şey yeni ve yenilenmiş, artı mükemmel merkezi konum (zaten şehir merkezinde ve ana istasyondan 20 dakika).
Çok merkezi, Napoli'deki önemli yerlerin çoğuna yürümek için idealdir.
Mekan fantastik ve Debora çok hoştu. Karşılama hediyesi için teşekkürler. Daire yenilenmiş ve hoş olmak için.
Konaklama sadece fotoğraflar gibi, gerçekten güzel, temiz ve modern. Şehrin merkezi bir bölgesinde, her şey gerçekten olacak...
Evet, Fondaco House tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi sağlar.
Fondaco House’de check-in 3:00 PM - 8:00 PM’den itibaren mümkündür.
Fondaco House misafirleri, Napoli merkezine 1.8 km uzaklıkta konaklamaktadır.
Evet, Fondaco House misafirleri klimalı odaların keyfini çıkarabilir.
Evet, Fondaco House mutfağa erişim sağlamaktadır.
Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!
E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).