Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Golden Loft Caparica

Hotel Address Avenida 25 De Abril N.°21 4.°B, Costa da Caparica, Portekiz



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Golden Loft Caparica

Costa da Caparica'da yer alan, konfor ve rahatlığın mükemmel bir karışımını sunan, tek yatak odalı büyüleyici bir daire olan Golden Loft Caparica'ya hoş geldiniz. 46 m² alana sahip bu rahat konutta geniş bir oturma odası ve tam donanımlı bir mini mutfak bulunmaktadır ve keşifle geçen bir günün ardından sizi dinlenmeye davet etmektedir.

Balkona adım attığınızda sizi karşılayan nefes kesen deniz, dağ ve şehir manzaraları günlük yaşamınıza dingin bir fon sağlıyor. Daire, ücretsiz Wi-Fi, asansör ve ücretli otopark gibi modern olanaklarla özenle tasarlanmıştır. Oturma odası, eğlence dünyasına parmaklarınızın ucunda erişmenizi sağlayan düz ekran TV ile donatılmıştır.

Golden Loft'un ayrıcalıklı konumu bir keyiftir; Dragao Vermelho Plajı sadece 7 dakikalık yürüme mesafesindedir. Seyahat etmeyi sevenler için Humberto


Bir oda ayırtın

Tesisler

Öne çıkan olanaklar

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Her Yer Sizin

Her Yer Sizin

Manzara

Görüş

Görüş

Şehir Manzaralı

Şehir Manzaralı

Deniz Manzaralı

Deniz Manzaralı

Otopark

Otopark

Otopark

Oda olanakları

Asansör

Asansör

Düz ekran televizyon

Düz ekran televizyon

Özel Banyo

Özel Banyo

Küçük mutfak

Küçük mutfak


Odalar

Golden Loft Caparica - Daire - Deniz Manzaralı

Daire - Deniz Manzaralı

46 M²
Ücretsiz Wi-Fi Her Yer Sizin Dağ Manzaralı Şehir Manzaralı Deniz Manzaralı Mutfak Düz ekran televizyon Özel Banyo
1 Büyük Çift Kişilik Yatak

1 Büyük Çift Kişilik Yatak


Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Costa da Caparica merkezine sadece 298 m uzaklıkta!


Location Address Avenida 25 De Abril N.°21 4.°B, Costa da Caparica, Portekiz MapHaritada göster


Golden Loft Caparica Misafir Yorumları

9.6 / 10

Mükemmel

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 0 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 9.6
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular Golden Loft Caparica

Golden Loft Caparica Wi-Fi hizmeti ücretsiz mi?

Evet, misafirler ücretsiz Wi-Fi kullanabilir.

Golden Loft Caparica, Costa da Caparica şehir merkezine yakın mı?

Golden Loft Caparica, Costa da Caparica şehir merkezine 0.3 km mesafede bulunmaktadır.



Konaklama yerleri Costa da Caparica, Portekiz

Daireler
Daireler 3 yerler Rehberi oku... →
Oteller
Oteller 1 yerler
Tatil evleri
Tatil evleri 1 yerler

Ne yapmalı Costa da Caparica, Portekiz

Özel Turlar
Özel Turlar 1 Turlar

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).