Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Große Ferienwohnung Klosterklause Malchow

Hotel Address 10 Kloster 1 Etage, Malchow, Almanya



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Große Ferienwohnung Klosterklause Malchow

Große Ferienwohnung Klosterklause Malchow'da iki yatak odası ve aydınlık bir oturma odası içeren ferah bir dinlenme ortamının keyfini çıkarın. Gölün ve şehrin güzel manzaralarını izlemek için terasa veya balkona çıkın.

Tesis ücretsiz Wi-Fi, tam donanımlı mutfak, çamaşır makinesi ve ayrı yemek alanı gibi modern konforlarla donatılmıştır. Dışarıda, dinlenmek için mükemmel olan dış mekan mobilyalarıyla donatılmış bir oturma alanı bulacaksınız.

Tesis bünyesindeki romantik restoranda öğle yemeği, akşam yemeği ve ikindi çayı servis edilmektedir. Yemek odasında yemeklerinizi zenginleştirecek büyük bir yemek masası ve dış mekan mobilyaları bulunmaktadır.

Fleesensee sadece 4,8 kilometre, Mirow Kalesi 46 kilometre ve Rostock-Laage Havaalanı 62 kilometre uzaklıktadır. Kış eğlencesi için yakınlarda bir buz pateni pisti de bulunmaktadır.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Öne çıkan olanaklar

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Evcil Hayvanlara İzin Verilir

Evcil Hayvanlara İzin Verilir

Her Yer Sizin

Her Yer Sizin

Manzara

Görüş

Görüş

Otopark

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Olanaklar

Restoran

Restoran

Oda olanakları

Mutfak

Mutfak

Duş

Duş

Balkon

Balkon


Kurallar

CheckinCheckin:
15:00 - 18:00

CheckoutÖdeme:
08:00 - 11:00
CheckoutPets:
Evcil hayvanlara izin verilir

Odalar

Große Ferienwohnung Klosterklause Malchow - İki Yatak Odalı Daire

İki Yatak Odalı Daire

100 M²
Ücretsiz Wi-Fi Şehir Manzaralı Göl Manzaralı Mutfak Düz ekran televizyon Kahve Makinesi Bulaşık makinesi Balkon Teras

Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Malchow merkezine sadece 865 m uzaklıkta!


Location Address 10 Kloster 1 Etage, Malchow, Almanya MapHaritada göster


Große Ferienwohnung Klosterklause Malchow Misafir Yorumları

8.5 / 10

Çok iyi

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 0 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 8.5
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular Große Ferienwohnung Klosterklause Malchow

Große Ferienwohnung Klosterklause Malchow ücretsiz otopark sunuyor mu?

Evet, misafirler ücretsiz park edebilir.

Große Ferienwohnung Klosterklause Malchow’in check-in saati nedir?

Große Ferienwohnung Klosterklause Malchow’in check-in saati 15:00 - 18:00’dir.

Misafirler Große Ferienwohnung Klosterklause Malchow bünyesinde mutfak kullanabilir mi?

Evet, Große Ferienwohnung Klosterklause Malchow misafirleri mutfağı kullanabilir.

Große Ferienwohnung Klosterklause Malchow evcil hayvan dostu mu?

Evet, Große Ferienwohnung Klosterklause Malchow evcil hayvan dostudur.

Große Ferienwohnung Klosterklause Malchow Wi-Fi hizmeti ücretsiz mi?

Evet, misafirler ücretsiz Wi-Fi kullanabilir.

Große Ferienwohnung Klosterklause Malchow, Malchow şehir merkezine yakın mı?

Große Ferienwohnung Klosterklause Malchow, Malchow şehir merkezine 0.9 km mesafede bulunmaktadır.



Konaklama yerleri Malchow, Almanya

Daireler
Daireler 5 yerler Rehberi oku... →
Oteller
Oteller 3 yerler Rehberi oku... →

Ne yapmalı Malchow, Almanya

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).