Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Guest House Rustaveli

Hotel Address 225 Rustaveli St, Kobuleti, Gürcistan



Müsaitliği Kontrol Edin


Konuk evi Rustaveli, Kobuleti'de yer alan davetkar bir geri çekilme, Kobuleti Plajı'nın kumlu kıyılarından sadece 8 dakikalık yürüyüş sunuyor. Bu büyüleyici konaklama, yemyeşil bir bahçe ve konaklamanızı geliştirmek için tasarlanmış olanaklara sahiptir. Konuklar, yemek hazırlayabilecekleri ve yemek pişirmeyi deneyimlerinin keyifli bir parçası haline getirebilecekleri ortak bir mutfağa erişebilirler. Yakındaki bir mini pazar, her zaman ulaşılabilecek taze ürünlerin olmasını sağlar.

Kolaylık sağlamak için, tüm mülk boyunca ücretsiz Wi-Fi mevcuttur ve ziyaretiniz sırasında sorunsuz iletişim ve bağlantı sağlar. Personel üyeleri, bölgenin daha fazlasını keşfetmenize yardımcı olacak kolay ulaşım seçenekleri sunarak çeşitli destinasyonlara servis düzenlemeye yardımcı olmaya hazırdır.

Konuk Evi Rustaveli'deki her birim, kişisel eşyaları depolamak için bir gardırop ile donatılmıştır ve bir günlük keşiften sonra gevşemek için rahat bir alan oluşturur. Konaklama, nefes kesen manzaralar, düz ekran TV'lerle süslenmiş oturma alanları ve iç mekanları serin ve ferahlatıcı tutan klima sistemleri sunan balkonlarla birlikte gelir.

Guesthehouse'daki her yatak odasında özel bir banyo ve taze yıkanmış yatak takımları vardır ve dinlendirici geceler için rahat bir cennet sunmaktadır. Farklı tercihlere hitap etmek için, bazı birimler toplantılar veya grup toplantıları için mükemmel olan aile dostu alanlara sahiptir.

Kobuleti tren istasyonu, mülkten sadece 1,9 mil uzaklıkta bir konuma sahiptir ve şehrin diğer bölgelerine ve hatta yakındaki cazibe merkezlerine seyahat etmeyi kolaylaştırır. Biraz daha fazla mesafe arayanlar için, en yakın havaalanı yaklaşık 22 mil uzaklıktadır, ancak gezginler seyahat için gereken ek süreyi not etmelidir.

Konuk Evi Rustaveli'nin yakınında, ziyaretçiler sadece 2,0 km uzaklıktaki tarihi ქობულეთის მუზეუმი (Kobieli Muzeyumii) dahil olmak üzere keşfetmeye değer birkaç müze bulacaklar. Bu müze, bölgedeki yolculuğunuzu zenginleştirerek Kobuleti'nin zengin tarihi ve kültürü hakkında fikirler sunuyor.


Bir oda ayırtın


Hakkında Guest House Rustaveli

Tesisler

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Servis Hizmeti

Servis Hizmeti

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Aile Odaları

Aile Odaları

Kahve Makinesi

Kahve Makinesi

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin: 2:00 PM - 12:00 AM

CheckoutÖdeme: 12:00 AM - 12:00 PM

Odalar

Guest House Rustaveli - Bütçe İkiz Oda

Bütçe İkiz Oda

15 M²
2 İkiz Yatak

2 İkiz Yatak

Guest House Rustaveli - Standart İkiz Oda

Standart İkiz Oda

15 M²
2 İkiz Yatak

2 İkiz Yatak

Guest House Rustaveli - Standart üçlü Oda

Standart üçlü Oda

15 M²
3 İkiz Yatak

3 İkiz Yatak

Guest House Rustaveli - Standart üçlü Oda

Standart üçlü Oda

20 M²
3 İkiz Yatak

3 İkiz Yatak

Guest House Rustaveli - Lüks çift Kişilik Oda

Lüks çift Kişilik Oda

20 M²
1 Kraliçe Yatak

1 Kraliçe Yatak

Guest House Rustaveli - Standart üçlü Oda

Standart üçlü Oda

18 M²
3 İkiz Yatak

3 İkiz Yatak

Guest House Rustaveli - Standart İkiz Oda

Standart İkiz Oda

20 M²
2 İkiz Yatak

2 İkiz Yatak

Guest House Rustaveli - Tek Yatak Odalı Ev

Tek Yatak Odalı Ev

40 M²
1 İkiz Yatak

1 İkiz Yatak

1 Tam Yatak

1 Tam Yatak

1 çekyat

1 çekyat

1 çekyat

1 çekyat


Konum

Kobuleti merkezine sadece 2.8 km uzaklıkta!

Location Address 225 Rustaveli St, Kobuleti, Gürcistan MapHaritada göster



Bir oda ayırtın

Hakkında sıkça sorulan sorular Guest House Rustaveli

Guest House Rustaveli havaalanı transfer hizmeti sunuyor mu?

Evet, Guest House Rustaveli misafirleri havaalanı transfer hizmetinden faydalanabilir.

Guest House Rustaveli, Kobuleti şehir merkezine yakın mı?

Guest House Rustaveli, Kobuleti şehir merkezine 2.8 km mesafede bulunmaktadır.

Guest House Rustaveli Wi-Fi hizmeti ücretsiz mi?

Evet, misafirler ücretsiz Wi-Fi kullanabilir.

Guest House Rustaveli’in check-in saati nedir?

Guest House Rustaveli’in check-in saati 2:00 PM - 12:00 AM’dir.

Guest House Rustaveli ücretsiz otopark sunuyor mu?

Evet, misafirler ücretsiz park edebilir.



Konaklama yerleri Kobuleti, Gürcistan

Oteller Kobuleti'de

Daireler Kobuleti'de



Oteller (3)
Daireler (2)
Konuk Evleri (2)

Ne yapmalı Kobuleti, Gürcistan

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).