Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Landhotel Schnuck

Hotel Address Osterwaldweg 55, Schneverdingen, Almanya



Müsaitliği Kontrol Edin


Nefes kesen Lüneberg Heath Doğa Rezervi'nin batı ucunda yer alan Schneverdingen'deki Landhotel Schnuck, rahatlama ve konfor arayan gezginler için bir cennettir. Bu büyüleyici otel, sakin bir sauna, serinletici bir yüzme havuzu ve tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi gibi çeşitli olanaklara sahiptir. Otelin odalarının her biri özel banyo ve çeşitli kablo ve uydu kanallarını izleyebileceğiniz düz ekran TV ile özenle donatılmıştır.


Landhotel Schnuck'un konukları, yerel kaynaklı malzemelerle hazırlanan leziz Alman yemeklerinin tadını çıkarabilecekleri Findlinger Restaurant'ta enfes bir mutfak deneyimi yaşayacaklar. Becker's Bar, içeceklerin tadını çıkarmak için keyifli bir atmosfer sağlar ve bira bahçesi, güzel havalarda dinlenmek için mükemmeldir.


Aktif eğlenceyi sevenler için otelde dört adet tenis kortu bulunmaktadır.


Bir oda ayırtın


Hakkında Landhotel Schnuck

Tesisler

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Spa

Spa

Kahvaltı

Kahvaltı

Kapalı yüzme havuzu

Kapalı yüzme havuzu

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Restoran

Restoran

Çubuk

Çubuk

Engelli Misafirler için Olanaklar

Engelli Misafirler için Olanaklar

Oda Servisi

Oda Servisi

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Odalar

Landhotel Schnuck - Tek Kişilik Oda

Tek Kişilik Oda

20 M²
1 Tek Kişilik Yatak

1 Tek Kişilik Yatak

Landhotel Schnuck - Çift Kişilik Oda

Çift Kişilik Oda

24 M²
2 Adet Tek Kişilik Yatak

2 Adet Tek Kişilik Yatak

Landhotel Schnuck - Standart İki Yataklı Oda

Standart İki Yataklı Oda

24 M²
1 Büyük çift Kişilik Yatak

1 Büyük çift Kişilik Yatak


Konum

Schneverdingen merkezine sadece 1.3 km uzaklıkta!

Location Address Osterwaldweg 55, Schneverdingen, Almanya MapHaritada göster


Offers


Bir oda ayırtın

Hakkında sıkça sorulan sorular Landhotel Schnuck

Landhotel Schnuck’de ücretsiz park edilebilir mi?

Evet, Landhotel Schnuck’de ücretsiz otopark vardır.

Landhotel Schnuck içinde havuz mevcut mu?

Evet, Landhotel Schnuck misafirlere Indoor Swimming Pool erişimi sunmaktadır.

Landhotel Schnuck’de ücretsiz Wi-Fi var mı?

Evet, Landhotel Schnuck’de ücretsiz Wi-Fi vardır.

Landhotel Schnuck ile Schneverdingen şehir merkezi arasındaki mesafe nedir?

Landhotel Schnuck ile Schneverdingen şehir merkezi arasındaki mesafe 1.3 kmdir.



Konaklama yerleri Schneverdingen, Almanya

Daireler Schneverdingen'de

Oteller Schneverdingen'de

Oda ve Kahvaltı Schneverdingen'de



Daireler (7)
Oteller (2)
Oda ve Kahvaltı (2)
Konuk Evleri (1)
Tatil Evleri (1)

Ne yapmalı Schneverdingen, Almanya

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).