Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Good Morning+ Malmö

Hotel Address Stadiongatan 21, Vaster, Malmö, İsveç



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Good Morning+ Malmö

Hareketli Malmö Sergi ve Konferans Merkezi'ne sadece 3 km uzaklıkta yer alan Good Morning+ Malmö, parke zeminler, düz ekran TV ve ücretsiz Wi-Fi içeren odalar ile modern bir dinlenme imkanı sunmaktadır. Her oda aydınlık bir dekorla özenle tasarlanmış olup duşlu ve tamamen fayanslı bir banyoya sahiptir. Bazı odalar çay/kahve yapma imkanı, bornoz ve terlik ile donatılmıştır.

Güne yerel lezzetlerden oluşan kontinental kahvaltı büfesi ile başlayın ve daha sonra otelin alakart restoranında çeşitli yemeklerin tadını çıkarın. Yaz akşamları bahçede açık havada yemek yemek için idealdir.
Yazarlar ve konuklar otelin ücretsiz olarak erişilebilen spor salonunda, saunasında ve dinlenme alanında rahatlayabilirler.

Keşfetmeyi tercih edenler için otel, sadece 250 metre uzaklıktaki otobüs durağının yakınında elverişli bir konuma sahiptir.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Evcil Hayvanlara İzin Verilir

Evcil Hayvanlara İzin Verilir

Kahvaltı

Kahvaltı

24 saat açık resepsiyon

24 saat açık resepsiyon

Görüş

Görüş

Özel Otopark

Özel Otopark

Restoran

Restoran

Çubuk

Çubuk

Aile Odaları

Aile Odaları

Spor Merkezi

Spor Merkezi

Özel Banyo

Özel Banyo

Balkon

Balkon

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Odalar

Good Morning+ Malmö - Standart İki Yataklı Oda

Standart İki Yataklı Oda

19 M²
Ücretsiz Wi-Fi Önemli Nokta Görünümü Düz ekran televizyon Kablo Kanalları Özel Banyo
2 Single Beds

2 Single Beds

Good Morning+ Malmö - Standart İki Yataklı Oda

Standart İki Yataklı Oda

19 M²
Ücretsiz Wi-Fi Önemli Nokta Görünümü Düz ekran televizyon Kablo Kanalları Özel Banyo
3 Single Beds

3 Single Beds

Good Morning+ Malmö - Standart İki Yataklı Oda Plus

Standart İki Yataklı Oda Plus

30 M²
Ücretsiz Wi-Fi Önemli Nokta Görünümü Düz ekran televizyon Kablo Kanalları Özel Banyo Balkon
2 Single Bedsand1 Sofa Bed

2 Single Bedsand1 Sofa Bed

2 Single Beds

2 Single Beds

And

And

1 Sofa Bed

1 Sofa Bed


Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Malmö merkezine sadece 2.7 km uzaklıkta!


Location Address Stadiongatan 21, Vaster, Malmö, İsveç MapHaritada göster


Good Morning+ Malmö Misafir Yorumları

7.4 / 10

Çok iyi

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 0 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 7.4
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular Good Morning+ Malmö

Good Morning+ Malmö’e evcil hayvan getirilebilir mi?

Evet, misafirler evcil hayvan getirebilir.

Good Morning+ Malmö konumundan Malmö merkezine ulaşmak ne kadar sürer?

Good Morning+ Malmö misafirleri, Malmö merkezine 2.7 km uzaklıkta konaklamaktadır.

Misafirler Good Morning+ Malmö’de ücretsiz Wi-Fi kullanabilir mi?

Evet, Good Morning+ Malmö tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi sağlar.



Konaklama yerleri Malmö, İsveç

Oteller
Oteller 4 yerler Rehberi oku... →
Daireler
Daireler 3 yerler Rehberi oku... →
Aile yanında konaklama
Aile yanında konaklama 2 yerler

Ne yapmalı Malmö, İsveç

Diğer Deneyimler
Diğer Deneyimler 4 Turlar
Rehberli turlar
Rehberli turlar 2 Turlar Rehberi oku... →
Günübirlik Geziler
Günübirlik Geziler 1 Turlar
Maceralar
Maceralar 1 Turlar
Giriş Biletleri
Giriş Biletleri 1 Turlar

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).