Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Konum
Yorumlar
Sıkça Sorulan Sorular

House Medulin 1744

Hotel Address 87a Biškupije, Medulin, Hırvatistan



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında House Medulin 1744

Medulin'deki House Medulin 1744, konforlu konaklama imkanı sunan, dört yatak odası ve geniş bir oturma odası bulunan bir tatil evidir. Konuklara dinlenmek için cömert bir alan sağlayan özel bir havuz, teras ve bahçe bulunmaktadır.

Tesiste ücretsiz WiFi, klima ve kahve makinesi, bulaşık makinesi ve mikrodalga fırınla ​​donatılmış eksiksiz bir mutfak bulunmaktadır. Tesis bünyesinde ayrıca çamaşır makinesi, özel banyo ve ücretsiz özel otopark bulunmaktadır.

Mukalba Plajı sadece 6 dakikalık yürüme mesafesindedir ve Vižula Arkeolojik Sit Alanı eve 2 km uzaklıktadır. Pula Havaalanı'nın 13 km uzaklıkta olması seyahati kolaylaştırmaktadır.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Öne çıkan olanaklar

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Her Yer Sizin

Her Yer Sizin

Yüzme havuzu

Yüzme havuzu

Yüzme havuzu

Özel Havuz

Özel Havuz

Otopark

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Oda olanakları

Mutfak

Mutfak

Banyo veya Duş

Banyo veya Duş

Özel Banyo

Özel Banyo

Klima

Klima


Kurallar

CheckinCheckin:
16:00 - 22:00

CheckoutÖdeme:
-
CheckoutPets:
Evcil hayvanlara izin verilir

Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Medulin merkezine sadece 984 m uzaklıkta!


Location Address 87a Biškupije, Medulin, Hırvatistan MapHaritada göster


House Medulin 1744 Misafir Yorumları

9.5 / 10

Mükemmel

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 1 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 9.5
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Ev genişti. Çok fazla mahremiyete sahip bahçe. Evin içindeki ve çevresindeki olanaklar iyiydi. Banyo ve diğer bazı şeyler. . .

Booking.com misafiri · özetlendi

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular House Medulin 1744

Misafirler House Medulin 1744’de ücretsiz Wi-Fi kullanabilir mi?

Evet, House Medulin 1744 tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi sağlar.

House Medulin 1744 mutfak olanakları sunuyor mu?

Evet, House Medulin 1744 mutfağa erişim sağlamaktadır.

House Medulin 1744 konumundan Medulin merkezine ulaşmak ne kadar sürer?

House Medulin 1744 misafirleri, Medulin merkezine 1 km uzaklıkta konaklamaktadır.

House Medulin 1744’de giriş hangi saatten itibaren mümkündür?

House Medulin 1744’de check-in 16:00 - 22:00’den itibaren mümkündür.

House Medulin 1744 içinde AC mevcut mu?

Evet, House Medulin 1744 misafirleri klimalı odaların keyfini çıkarabilir.

House Medulin 1744 açık veya kapalı havuz sunuyor mu?

Evet, Private Pool House Medulin 1744 misafirlerinin kullanımına açıktır.

Misafirler House Medulin 1744’de ücretsiz park edebilir mi?

Evet, House Medulin 1744 otoparkı ücretsizdir.



Konaklama yerleri Medulin, Hırvatistan

Daireler
Daireler 22 yerler Rehberi oku... →
Konuk Evleri
Konuk Evleri 4 yerler
Tatil Evleri
Tatil Evleri 2 yerler Rehberi oku... →

Ne yapmalı Medulin, Hırvatistan

Su Aktiviteleri
Su Aktiviteleri 3 Turlar Rehberi oku... →

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).