Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Huoneisto Koppelo

Hotel Address 1 Varisahontie, Suomussalmi, Finlandiya



Müsaitliği Kontrol Edin


Nljnk'daki Huoneisto Koppelo, özel banyolu tek yatak odalı bir daire ve zemin seviyesinde yer alan geniş bir oturma odası sunmaktadır. Bu eşsiz alan, güzel bahçe manzaraları, rahat bir sauna ve tam donanımlı bir mini mutfak ile süslenmiş büyüleyici bir terasa sahiptir ve bu da konfor ve huzur arayanlar için ideal bir seçimdir. Kuusamo Havaalanı'na sadece 72 mil mesafede yer alan konuklar, kayak ve bisiklet gezileri de dahil olmak üzere çok sayıda eğlence seçeneği bulacaklar. Tesis ayrıca keyifli bir çocuk oyun alanı, barbekü tesisleri ve açık hava oturma alanı içerir, gevşemek ve çevredeki manzaranın tadını çıkarmak için mükemmeldir. Tüm konaklama birimlerinde ücretsiz Wi-Fi, çamaşır yıkama tesisi, masa ile donatılmış bir yemek alanı ve hatta ilave kolaylık için bir çekyat bulunmaktadır. 55 metrekare konforlu yaşam alanı sunan tüm mekan sizindir. Özel banyo, duş tesisleri ve barbekü erişimi ile bu daire unutulmaz bir konaklama sözü veriyor. Mülk evcil hayvanları ağırlıyor ve aile konaklamaları göz önünde bulundurularak tasarlandı, herkes için sıcak ve davetkar bir atmosfer sağlandı. Özel resepsiyon personeli akıcı bir şekilde Fince konuşuyor, hem Fince hem de İngilizce yardım sağlayarak genel deneyimi artırıyor.


Bir oda ayırtın


Hakkında Huoneisto Koppelo

Tesisler

Evcil Hayvanlara İzin Verilir

Evcil Hayvanlara İzin Verilir

Her Yer Sizin

Her Yer Sizin

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Barbekü

Barbekü

Aile Odaları

Aile Odaları

Mutfak

Mutfak

Duş

Duş

Özel Banyo

Özel Banyo

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin: 4:00 PM - 11:30 PM

CheckoutÖdeme: 12:00 AM - 12:00 PM
Pets AllowedEvcil hayvanlara izin verilir

Odalar

Huoneisto Koppelo - Saunalı Daire

Saunalı Daire

55 M²
2 Tek Kişilik Yatak

2 Tek Kişilik Yatak

1 Ranza

1 Ranza

1 Yataklı Kanepe

1 Yataklı Kanepe


Konum

Location Address 1 Varisahontie, Suomussalmi, Finlandiya MapHaritada göster



Bir oda ayırtın

Hakkında sıkça sorulan sorular Huoneisto Koppelo

Huoneisto Koppelo’de evcil hayvanlara izin var mı?

Evet, Huoneisto Koppelo’de evcil hayvanlara izin verilir.

Huoneisto Koppelo, Suomussalmi şehir merkezine göre nerede bulunuyor?

Huoneisto Koppelo, Suomussalmi kalbine sadece 44.6 km uzaklıkta konaklama sunmaktadır.

Huoneisto Koppelo’de otopark ücretsiz mi?

Evet, araçlar ücretsiz olarak park edilebilir.

Huoneisto Koppelo’de check-in ne zaman başlar?

4:00 PM - 11:30 PM’dan itibaren check-in yapılabilir.

Huoneisto Koppelo bünyesinde özel veya ortak mutfak var mı?

Evet, Huoneisto Koppelo bünyesinde mutfak olanakları bulunmaktadır.



Konaklama yerleri Suomussalmi, Finlandiya

Daireler Suomussalmi'de



Daireler (3)

Ne yapmalı Suomussalmi, Finlandiya

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).