Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Konum
Yorumlar
Sıkça Sorulan Sorular

La casa de Suca

Hotel Address Plaza Santiago Apóstol Numero 1 Piso 1º, Redondela, İspanya



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında La casa de Suca

Redondela'daki La Casa de Suca, lüks bir dinlenme arayan konuklar için davetkar bir alan sunmaktadır. Bu dairede geniş konfor ve mahremiyet sunan üç geniş yatak odası ve iki iyi donanımlı banyo bulunmaktadır. Ana yaşam alanında, birlikte dinlenmek ve yemeklerin tadını çıkarmak için mükemmel olan geniş bir yemek masası ve rahat bir oturma alanı bulunmaktadır.

Konuklar, ücretsiz Wi-Fi ve kahve makinesi, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi ve fırın gibi temel aletlerin bulunduğu tam donanımlı bir mutfak dahil olmak üzere modern konforları parmaklarının ucunda bulacaklar. Ek olanaklar arasında saç kurutma makinesi, ücretsiz banyo malzemeleri ve düz ekran televizyon yer alır ve eğlence seçeneklerinin bol olmasını sağlar.

Vigo Havaalanı'na sadece 6 kilometre uzaklıkta bulunan La Casa de Suca, bölgedeki çeşitli destinasyonlara kolay erişim sağlayan elverişli bir konuma sahiptir. Ziyaretçilerin deniz kenarında dinlenebileceği Castiñal Plajı özellikle yakındır. Kültürel deneyimlerle ilgilenenler için, Nosa Señora da Guía Tapınağı (yaklaşık 12 kilometre uzaklıkta) gibi yakınlardaki ilgi çekici yerler tarihi bilgiler sunarken hareketli Estación Marítima de Vigo (yaklaşık 15 kilometre uzaklıkta) yerel ulaşım ve etkinliklere erişim sağlar.

Dairenin mükemmel konumu, onu rahatlık ve kaliteli konaklama arayan gezginler için ideal bir seçim haline getiriyor. Sigara içmeme politikası, orada kalan herkes için hoş bir ortam sağlarken, tüm bina genelinde hızlı, ücretsiz Wi-Fi, ihtiyaç duyulan her yerde kesintisiz bağlantıya olanak tanır.

Genel olarak Redondela'daki La Casa de Suca, üstün konumu, modern tesisleri ve olağanüstü konuk deneyimi nedeniyle en iyi destinasyon olarak öne çıkıyor. Redondela'yı ister iş ister tatil için ziyaret ediyor olun, bu daire, dilediğiniz her şeyi içeren unutulmaz bir konaklama vaat ediyor.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Her Yer Sizin

Her Yer Sizin

Görüş

Görüş

Aile Odaları

Aile Odaları

Mutfak

Mutfak

Duş

Duş

Düz ekran televizyon

Düz ekran televizyon

Özel Banyo

Özel Banyo

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin: 15:00 - 00:00

CheckoutÖdeme: 07:00 - 12:00

Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Redondela merkezine sadece 115 m uzaklıkta!


Location Address Plaza Santiago Apóstol Numero 1 Piso 1º, Redondela, İspanya MapHaritada göster


La casa de Suca Misafir Yorumları

9.1 / 10

Mükemmel

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 7 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 9.1
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Harika ev sahibi her şeyi kolaylaştırıyor ve çok dost canlısı.

Booking.com misafiri · özetlendi

Konumu mükemmel, otoparkın önünde ve sessiz ve çok merkezi bir alan.

Booking.com misafiri · özetlendi

Tüm. . .

Booking.com misafiri · özetlendi

En fazla üç çift için çok konforlu bir ev. Çok dost canlısı ev sahipleri

Booking.com misafiri · özetlendi

Konumu mükemmel. Çok rahat, çok temiz.

Booking.com misafiri · özetlendi

Dost sahibi tarafından işletilen otantik ev, eski tarz ama. Büyüleyici. Konumlandırılmış.

Booking.com misafiri · özetlendi

Güzel bir merkezi konuma sahip çok güzel, çok büyük daire

Booking.com misafiri · özetlendi

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular La casa de Suca

La casa de Suca mutfak olanakları sunuyor mu?

Evet, La casa de Suca mutfağa erişim sağlamaktadır.

La casa de Suca’de giriş hangi saatten itibaren mümkündür?

La casa de Suca’de check-in 15:00 - 00:00’den itibaren mümkündür.

La casa de Suca konumundan Redondela merkezine ulaşmak ne kadar sürer?

La casa de Suca misafirleri, Redondela merkezine 0.1 km uzaklıkta konaklamaktadır.



Konaklama yerleri Redondela, İspanya

Daireler
Daireler 11 yerler Rehberi oku... →
Hosteller
Hosteller 1 yerler
Konuk Evleri
Konuk Evleri 1 yerler
Tatil Evleri
Tatil Evleri 1 yerler
Kır Evleri
Kır Evleri 1 yerler

Ne yapmalı Redondela, İspanya

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).