Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Konum
Yorumlar
Sıkça Sorulan Sorular

Landhaus Flottbek Boutique Hotel

Hotel Address Baron-Voght-Str. 179, Groß Flottbek, Hamburg, Almanya



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Landhaus Flottbek Boutique Hotel

Gross-Flottbek bölgesinde yer alan bu kısmen yenilenmiş 4 yıldızlı otelin konuk odalarında ücretsiz WiFi ve düz ekran TV bulunmaktadır. Aslen 19. yüzyılda inşa edilmiş olan tesis, Hamburg Botanik Bahçeleri'ne sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Landhaus Flottbek'in her odası kırsal tarzda bir tasarıma sahiptir ve çalışma masası ile donatılmıştır. Özel banyolar saç kurutma makinesi, duş ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Öğleden sonradan akşama kadar HYGGE Brasserie & Bar'da mevsimlik yemekler servis edilir; otel barında ise içecekler için bir alan mevcuttur.

Tesis, Hamburg Limanı'na ve tarihi Eski Kent'e arabayla 15 dakikalık mesafededir.

Hamburg Merkez İstasyonu'na trenlerin yaklaşık 20 dakikada ulaştığı Othmarschen S-Bahn istasyonu 1 km uzaklıktadır. Tesis bünyesindeki otopark ücretsizdir.

Çiftler, iki kişilik geziler için 9,0 puan vererek bu konumu özellikle takdir ediyor.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Öne çıkan olanaklar

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Kahvaltı

Kahvaltı

Otopark

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Olanaklar

Restoran

Restoran

Çubuk

Çubuk

Bahçe

Bahçe

Aile

Aile Odaları

Aile Odaları

Oda olanakları

Teras

Teras

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin:
15:00 - 21:30

CheckoutÖdeme:
06:00 - 12:00
CheckoutPets:
Evcil hayvanlara izin verilir

Konum ve Yakındaki Turistik Yerler


Location Address Baron-Voght-Str. 179, Groß Flottbek, Hamburg, Almanya MapHaritada göster


Landhaus Flottbek Boutique Hotel Misafir Yorumları

9.2 / 10

Mükemmel

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 6 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 9.2
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Burası tam olarak resimlere benziyor. Gerçekten güzel, çok sessiz, mükemmel bir restoran ve kahvaltı. Tesisin dışında park yeri. Bisikletler. . .

Booking.com misafiri · özetlendi

Temiz ve kendine has bir çekiciliği var. Tüm personel kaliteli. Restoran çok iyi.

Booking.com misafiri · özetlendi

Bahçenin hoş manzarasına sahip güzel ve geniş oda. Kahvaltı mükemmeldi

Booking.com misafiri · özetlendi

HER ŞEY. Burası Güzelin ötesinde. Personel çok kibar ve yardımsever. Odalar tek kelimeyle muhteşem. Mirasın en iyi birleşimi. . .

Booking.com misafiri · özetlendi

İlginç. Eski bina ama içi modern. Şehir Merkezine konumu iyi.

Booking.com misafiri · özetlendi

Oda mükemmel, restoran olağanüstü (eğer pahalıysa), kesinlikle otelin tarzına uygun rustik genel dekor.

Booking.com misafiri · özetlendi

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular Landhaus Flottbek Boutique Hotel

Landhaus Flottbek Boutique Hotel Wi-Fi hizmeti ücretsiz mi?

Evet, misafirler ücretsiz Wi-Fi kullanabilir.

Landhaus Flottbek Boutique Hotel’in check-in saati nedir?

Landhaus Flottbek Boutique Hotel’in check-in saati 15:00 - 21:30’dir.

Landhaus Flottbek Boutique Hotel ücretsiz otopark sunuyor mu?

Evet, misafirler ücretsiz park edebilir.

Landhaus Flottbek Boutique Hotel, Hamburg şehir merkezine yakın mı?

Landhaus Flottbek Boutique Hotel, Hamburg şehir merkezine 8.5 km mesafede bulunmaktadır.



Konaklama yerleri Hamburg, Almanya

Oteller
Oteller 48 yerler Rehberi oku... →
Daireler
Daireler 32 yerler Rehberi oku... →
Servisli Daireler
Servisli Daireler 8 yerler Rehberi oku... →
Oda ve Kahvaltı
Oda ve Kahvaltı 5 yerler Rehberi oku... →
Aile yanında konaklama
Aile yanında konaklama 4 yerler
Konuk Evleri
Konuk Evleri 4 yerler
Tatil evleri
Tatil evleri 1 yerler

Ne yapmalı Hamburg, Almanya

Rehberli turlar
Rehberli turlar 12 Turlar Rehberi oku... →
Su Aktiviteleri
Su Aktiviteleri 8 Turlar Rehberi oku... →
Özel Turlar
Özel Turlar 5 Turlar Rehberi oku... →
Giriş Biletleri
Giriş Biletleri 3 Turlar Rehberi oku... →
Diğer Deneyimler
Diğer Deneyimler 1 Turlar
İndi-bindi Turları
İndi-bindi Turları 1 Turlar

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).