Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Latifa house

Hotel Address Oualidia Hay Mly Abdesslam, Ualidya, Fas



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Latifa house

Oualidia'da, tam sahilde yer alan Latifa House, plaja doğrudan erişim ve nefes kesen okyanus manzarası sunmaktadır. Konuklar terasta dinlenebilir veya sudan sadece birkaç adım uzakta güneşin tadını çıkarabilirler.

Geniş dairede iki yatak odası, oturma alanı ve kahve makinesi, buzdolabı ve TV ile donatılmış tam donanımlı bir mutfak bulunmaktadır. Ortak alanlarda ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Tesis bünyesindeki ücretsiz özel otopark rahatlığı artırmaktadır. Tesis, tertemiz odaları, davetkar terası ve iyi stoklanmış mutfağıyla yüksek puanlar alıyor.

Oualidia Plajı sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir ve Ayiir Plajı daireye 2,5 km uzaklıktadır. Yakındaki simgesel yapılar arasında Oualidia Hay Mly Abdeslam bulunmaktadır.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Öne çıkan olanaklar

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Sahil kenarı

Sahil kenarı

Her Yer Sizin

Her Yer Sizin

Manzara

Görüş

Görüş

Otopark

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Site İçi Otopark

Site İçi Otopark

Oda olanakları

Mutfak

Mutfak

Düz ekran televizyon

Düz ekran televizyon


Kurallar

CheckinCheckin:
14:00 - 00:00

CheckoutÖdeme:
08:00 - 11:00
CheckoutPets:
Evcil hayvanlara izin verilir

Odalar

Latifa house - İki Yatak Odalı Daire

İki Yatak Odalı Daire

80 M²
Her Yer Sizin Görüş Mutfak Düz ekran televizyon Kahve Makinesi

Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Ualidya merkezine sadece 803 m uzaklıkta!


Location Address Oualidia Hay Mly Abdesslam, Ualidya, Fas MapHaritada göster


Latifa house Misafir Yorumları

9.4 / 10

Mükemmel

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 0 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 9.4
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular Latifa house

Latifa house’de check-in ne zaman başlar?

14:00 - 00:00’dan itibaren check-in yapılabilir.

Latifa house’de Wi-Fi ücretsiz mi?

Evet, Wi-Fi ücretsizdir.

Latifa house bünyesinde özel veya ortak mutfak var mı?

Evet, Latifa house bünyesinde mutfak olanakları bulunmaktadır.

Latifa house, Ualidya şehir merkezine göre nerede bulunuyor?

Latifa house, Ualidya kalbine sadece 0.8 km uzaklıkta konaklama sunmaktadır.

Latifa house’de otopark ücretsiz mi?

Evet, araçlar ücretsiz olarak park edilebilir.



Konaklama yerleri Ualidya, Fas

Daireler
Daireler 5 yerler Rehberi oku... →
Oteller
Oteller 2 yerler Rehberi oku... →
Konuk Evleri
Konuk Evleri 2 yerler
Villalar
Villalar 2 yerler Rehberi oku... →
Tatil Evleri
Tatil Evleri 1 yerler
Oda ve Kahvaltı
Oda ve Kahvaltı 1 yerler

Ne yapmalı Ualidya, Fas

Günübirlik Geziler
Günübirlik Geziler 1 Turlar

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).