Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Le Central Vittel 206

Hotel Address 219 Avenue Bouloumie, Vittel, Fransa



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Le Central Vittel 206

Vittel'deki Le Central Vittel 206'nın konukları spa olanaklarının ve açık hava banyosunun keyfini çıkarabilirler. Dinlenme seçenekleri arasında buhar odası ve çeşitli sağlıklı yaşam paketleri yer almaktadır.

Dairede bir yatak odası ve bir banyonun yanı sıra tam donanımlı bir mutfak, yemek alanı ve hoş bahçe manzarası bulunmaktadır. Tesis bünyesinde ücretsiz otopark mevcuttur.

Konuklar yoga ve fitness seanslarına katılabilir, yürüyüşe çıkabilir veya kumarhanede şanslarını deneyebilirler. Tesiste ayrıca çocuklar için oyun alanı ve bisiklet muhafazası bulunmaktadır.

Vittel Ermitage Golf Sahası sadece 13 dakikalık yürüme mesafesindedir. Metz-Nancy-Lorraine Havaalanı konaklama birimine 124 kilometre mesafededir.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Öne çıkan olanaklar

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Spa

Spa

Her Yer Sizin

Her Yer Sizin

Manzara

Görüş

Görüş

Otopark

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Spor ve aktiviteler

Spor Merkezi

Spor Merkezi

Oda olanakları

Mutfak

Mutfak

Özel Banyo

Özel Banyo

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin:
12:00 - 18:00

CheckoutÖdeme:
08:00 - 12:00
CheckoutPets:
Evcil hayvanlara izin verilir

Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Vittel merkezine sadece 286 m uzaklıkta!


Location Address 219 Avenue Bouloumie, Vittel, Fransa MapHaritada göster


Le Central Vittel 206 Misafir Yorumları

9.5 / 10

Mükemmel

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 0 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 9.5
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular Le Central Vittel 206

Le Central Vittel 206 tesisinde mutfak mevcut mu?

Evet, Le Central Vittel 206 bünyesinde mutfak mevcuttur.

Le Central Vittel 206’de ücretsiz park edilebilir mi?

Evet, Le Central Vittel 206’de ücretsiz otopark vardır.

Le Central Vittel 206 ile Vittel şehir merkezi arasındaki mesafe nedir?

Le Central Vittel 206 ile Vittel şehir merkezi arasındaki mesafe 0.3 kmdir.

Le Central Vittel 206’de ücretsiz Wi-Fi var mı?

Evet, Le Central Vittel 206’de ücretsiz Wi-Fi vardır.

Le Central Vittel 206’e saat kaçta giriş yapılabilir?

Misafirler Le Central Vittel 206’e 12:00 - 18:00 saatinden itibaren giriş yapabilir.



Konaklama yerleri Vittel, Fransa

Daireler
Daireler 8 yerler Rehberi oku... →
Servisli Daireler
Servisli Daireler 1 yerler
Oda ve Kahvaltı
Oda ve Kahvaltı 1 yerler

Ne yapmalı Vittel, Fransa

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).