Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Le Regina Rifle - Appartement avec jardinet

Hotel Address 64-66 Avenue De La Combattante, Courseulles-sur-Mer, Fransa



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Le Regina Rifle - Appartement avec jardinet

Le Regina Rifle - Appartement avec Jardin, Juno Plajı'na sadece 2 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde ve East Beach'e sadece yarım mil uzaklıkta yer alan, pitoresk Coursulles-sur-Mer kasabasında büyüleyici bir geri çekilme sunuyor. Bu modern mesken, sakinlerin bir günlük maceradan sonra gevşeyebilecekleri, açık hava oturma alanından en iyi şekilde yararlanabilecekleri yemyeşil bir bahçeye sahiptir.

İsteyebileceğiniz tüm konforlarla donatılmış daire, rahat bir oturma odası, fırın ve kahve makinesi içeren iyi donanımlı bir mutfak ve tam donanımlı bir kiler ile tamamlanan geniş bir 1 yatak odalı bir düzenden oluşmaktadır. Mini mutfak, hem duş hem de saç kurutma makinesi sunan özel bir banyo ile tamamlanır ve konukların konaklamaları için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olmalarını sağlar.

Ek alan ve konfor arayanlar için, apartman sakinlerine gelişmiş gizlilik ve güvenlik sağlayan özel bir girişe sahiptir. Tüm mekan, ziyaretçilere veya ev sahiplerine herhangi bir kısıtlama getirilmeden, zevk almak için sizindir.

Çeşitli cazibe merkezlerine kolayca ulaşılabilen bu konaklama, çevredeki alanları keşfetmek isteyen gezginler için mükemmel bir konuma sahiptir. En yakın plaj olan Port de Plaisance'a sadece 1,1 mil ve hareketli Juno Beach Centre'a 17 dakikalık bir yürüyüşle sakinler, yerel olanakları ve etkinlikleri keşfetmek için kendilerini ana konumda bulacaklar.

Sakin manzaranın ortasında yer alan tesis, doğanın ve rahatlığın keyifli bir karışımını sunarak, Fransa'nın kalbinde huzurlu bir kaçış arayan herkes için ideal bir seçim haline getiriyor.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Evcil Hayvanlara İzin Verilir

Evcil Hayvanlara İzin Verilir

Her Yer Sizin

Her Yer Sizin

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Özel Otopark

Ücretsiz Özel Otopark

Bahçe

Bahçe

Mutfak

Mutfak

Duş

Duş

Özel Banyo

Özel Banyo

Teras

Teras

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Odalar

Le Regina Rifle - Appartement avec jardinet - Tek Yatak Odalı Daire

Tek Yatak Odalı Daire

30 M²
1 çift Kişilik Yatak

1 çift Kişilik Yatak

1 Yataklı Kanepe

1 Yataklı Kanepe


Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Courseulles-sur-Mer merkezine sadece 1.6 km uzaklıkta!


Location Address 64-66 Avenue De La Combattante, Courseulles-sur-Mer, Fransa MapHaritada göster




Hakkında sıkça sorulan sorular Le Regina Rifle - Appartement avec jardinet

Le Regina Rifle - Appartement avec jardinet, Courseulles-sur-Mer şehir merkezine yakın mı?

Le Regina Rifle - Appartement avec jardinet, Courseulles-sur-Mer şehir merkezine 1.6 km mesafede bulunmaktadır.

Le Regina Rifle - Appartement avec jardinet evcil hayvan dostu mu?

Evet, Le Regina Rifle - Appartement avec jardinet evcil hayvan dostudur.

Misafirler Le Regina Rifle - Appartement avec jardinet bünyesinde mutfak kullanabilir mi?

Evet, Le Regina Rifle - Appartement avec jardinet misafirleri mutfağı kullanabilir.

Le Regina Rifle - Appartement avec jardinet ücretsiz otopark sunuyor mu?

Evet, misafirler ücretsiz park edebilir.



Konaklama yerleri Courseulles-sur-Mer, Fransa

Daireler
Daireler 14 yerler Rehberi oku... →
Oteller
Oteller 1 yerler
Tatil Evleri
Tatil Evleri 1 yerler
Oda ve Kahvaltı
Oda ve Kahvaltı 1 yerler
Tatil evleri
Tatil evleri 1 yerler

Ne yapmalı Courseulles-sur-Mer, Fransa

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).