Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Le Residence de Josephine

Hotel Address 17 Elizabeth Avenue Kloof, Güney Afrika



Müsaitliği Kontrol Edin


Pitoresk Kloof banliyösünde yer alan Le Residence de Josephine, Durban Merkezine sadece 24 kilometre uzaklıkta konforlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Bu büyüleyici konaklama birimi aynı zamanda Pinetown'a 8 kilometrelik bir yarıçap içinde elverişli bir konuma sahiptir ve bu da onu hem kentsel olanaklar hem de kırsal huzur arayan gezginler için ideal kılmaktadır. Konuklar, Durban'ın hareketli şehir hayatını keşfedecek kadar yakınken çevredeki huzurun ve sessizliğin keyfini çıkarabilirler.

Le Residence'ın tüm konaklama birimleri, sıcak yaz günlerinde konfor sağlayan modern klima sistemleriyle donatılmıştır. Her oda, konuklara güne kolay bir başlangıç ​​yapma olanağı sağlayan çay-kahve yapma imkanı gibi temel olanaklarla donatılmıştır. Oturma alanları, uydu kanallarını izleyebileceğiniz düz ekran TV'ler ve dürüstlük barı, eğlence seçenekleri ve lüks bir dokunuş sunarak genel deneyimi zenginleştiriyor.

Mahremiyete ve konfora değer verenler için talep üzerine sigara içilmeyen odalar mevcuttur. Aileler, daha büyük gruplara uygun, farklı ihtiyaçlara cevap veren aile odaları bulacaktır. Özel kahvaltı servisi, konukların iyi dinlenmelerini ve maceraya hazır olmalarını, sabahlara enfes lezzetlerle başlamalarını sağlar.

Tesisin mükemmel konumu, yaklaşık 28 kilometre uzaklıktaki Ushaka Marine World dahil olmak üzere yakınlardaki çeşitli turistik mekanlara kolayca ulaşmanızı sağlar. Uçakla seyahat edenler için, 50 kilometre doğuda bulunan King Shaka Uluslararası Havaalanı, uluslararası destinasyonlara hızlı bağlantı imkanı sunuyor.

Özetle Le Residence de Josephine rahatlık, konfor ve erişilebilirliği bir araya getirerek Güney Afrika'nın kıyı bölgelerinin cazibesini deneyimlemek isteyen çiftler için mükemmel bir seçimdir.


Bir oda ayırtın


Hakkında Le Residence de Josephine

Tesisler

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Kahvaltı

Kahvaltı

Açık Yüzme Havuzu

Açık Yüzme Havuzu

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Aile Odaları

Aile Odaları

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin: 15:00 - 18:00

CheckoutÖdeme: 06:00 - 10:00

Konum

Location Address 17 Elizabeth Avenue Kloof, Güney Afrika MapHaritada göster



Bir oda ayırtın

Hakkında sıkça sorulan sorular Le Residence de Josephine

Le Residence de Josephine’de otopark ücretsiz mi?

Evet, araçlar ücretsiz olarak park edilebilir.

Le Residence de Josephine bünyesinde havuz erişimi dahil mi?

Evet, misafirler Le Residence de Josephine bünyesinde Outdoor Swimming Pool keyfini çıkarabilir.

Le Residence de Josephine’de Wi-Fi ücretsiz mi?

Evet, Wi-Fi ücretsizdir.

Le Residence de Josephine’de check-in ne zaman başlar?

15:00 - 18:00’dan itibaren check-in yapılabilir.



Konaklama yerleri Kloof, Güney Afrika

Konuk Evleri (2)
Oda ve Kahvaltı (2)
Daireler (1)
Tatil evleri (1)

Ne yapmalı Kloof, Güney Afrika

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).