Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Konum
Yorumlar
Sıkça Sorulan Sorular

LOFT pri parku, Air conditioned, free private parking

Hotel Address Námestie Slobody 2, Banská Bystrica, Slovakya



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında LOFT pri parku, Air conditioned, free private parking

Bu büyüleyici daire, konuklara Bansk Bystrica'nın pitoresk ortamında yer alan mükemmel bir konfor ve rahatlık karışımı sunmaktadır. Ünlü Ahşap Kilise Hronsek UNESCO sitesinden sadece yedi kilometre uzaklıkta yer alan konuklar, Zvolen Kalesi ve St. Catherine'in hayranlık uyandıran Kilisesi gibi diğer cazibe merkezlerine hala kolayca ulaşılabilirken kendilerini sakin bir ortama dalmış bulacaklar.

İçeriye adım atan tesis, her misafirin konaklamasını artırmak için tasarlanmış modern olanaklarla eksiksiz bir şekilde donatılmış tek yatak odalı bir konaklama birimine sahiptir. Geniş bir yaşam alanı rahatlamaya davet ederken, tamamen mobilyalı mutfak, bulaşık makinesi ve kahve makinesi gibi temel aletleri içerir ve pişirme ihtiyaçlarının verimli bir şekilde karşılanmasını sağlar.

Fitness zevk olanlar için, özellik son teknoloji jimnastik salonu ve rahat bir bar özelliği, hem rahatlama hem de aktif uğraşlar için mükemmel bir yer haline getiriyor. Özel otopark ziyaretçilerin araçları için geniş bir alan sağlar ve ücretsiz Wi-Fi, konaklamaları sırasında dikkat dağıtıcı bir şey sağlamaz.

Dört yetişkine kadar konforlu bir şekilde konaklayan dairede ayrıca duş ve saç kurutma makinesi ile donatılmış özel bir banyo da bulunuyor ve uzun bir günün ardından ferahlatıcı bir değişiklik sağlıyor. Konuklar, havlu ve nevresimlerin kullanılabilirliğini takdir edecek ve genel deneyimi artıracaktır.

Çarpıcı manzarasıyla yükselen daire, panoramik manzaralar sunan, yıldızların altındaki yemeklerin tadını çıkarmak için mükemmel bir terasa sahiptir. Ücretsiz WiFi bağlantısı, konaklama boyunca kesintisiz internet gezintisi ve iletişim sağlar.

Konum, sadece 29 kilometre uzaklıktaki Old Chateau Banska Stiavnica ile yakındaki turistik yerleri keşfetmek için özellikle uygundur. Ayrıca, tesise 70 kilometre uzaklıkta bulunan Poprad-Tatry Havalimanı, bölgeyi ziyaret eden konuklar için seyahat düzenlemelerini kolaylaştırır.

İster macera, rahatlama arayan, ister sadece yerel kültüre dalmak isteyen bu konaklama, Bansk Bystrica'ya unutulmaz ve keyifli bir ziyaret vaat ediyor.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Her Yer Sizin

Her Yer Sizin

Kahvaltı

Kahvaltı

Yalnızca yetişkinler

Yalnızca yetişkinler

Görüş

Görüş

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Restoran

Restoran

Çubuk

Çubuk

Spor Merkezi

Spor Merkezi

Duş

Duş

Özel Banyo

Özel Banyo

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Banská Bystrica merkezine sadece 467 m uzaklıkta!


Location Address Námestie Slobody 2, Banská Bystrica, Slovakya MapHaritada göster


LOFT pri parku, Air conditioned, free private parking Misafir Yorumları

9.2 / 10

Mükemmel

Doğrulanmış yorumlar
Yorumlar ve puanlar, bu tesiste gerçekten konaklamış misafirlerden gelir; Housity ve Booking.com tarafından toplanır.

Positive Review

Personel çok iyiydi.

Positive Review

Konumu mükemmel, sessiz bir alan ve iyi bir manzara ile.

Positive Review

Misafirperverlik, konukseverlik hissi verdi.



Hakkında sıkça sorulan sorular LOFT pri parku, Air conditioned, free private parking

LOFT pri parku, Air conditioned, free private parking ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?

Evet, LOFT pri parku, Air conditioned, free private parking tüm misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunar.

LOFT pri parku, Air conditioned, free private parking’de ücretsiz otopark var mı?

Evet, LOFT pri parku, Air conditioned, free private parking misafirlerine ücretsiz otopark sunar.

LOFT pri parku, Air conditioned, free private parking, Banská Bystrica şehir merkezine ne kadar uzaklıkta?

LOFT pri parku, Air conditioned, free private parking, Banská Bystrica şehir merkezine 0.5 km uzaklıkta yer almaktadır.



Konaklama yerleri Banská Bystrica, Slovakya

Daireler
Daireler 14 yerler Rehberi oku... →
Oteller
Oteller 4 yerler Rehberi oku... →
Konuk Evleri
Konuk Evleri 3 yerler

Ne yapmalı Banská Bystrica, Slovakya

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).