Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Konum
Yorumlar
Sıkça Sorulan Sorular

Mahaweli Reach Hotel

Hotel Address P.O Box 78, 35 P.B.A Weerakoon Mw, Kandy, Sri Lanka



Müsaitliği Kontrol Edin


Mahaweli Reach Hotel'de birinci sınıf hizmet ve ünlü düzeyindeki muameleyi deneyimleyin. Mahaweli Nehri kıyısında yer alan bu 5 yıldızlı tesis, nefes kesen dağ manzaralarına, büyük bir açık havuza, lüks bir Ayurveda spa'sına ve birinci sınıf fitness olanaklarına sahiptir.

Klimalı odaların her birinde muhteşem tropikal manzaraya sahip özel bir balkon, klasik ahşap mobilyalar, kablo TV ve zarif zeminler bulunmaktadır.

Tenis oynadıktan sonra rahatlatıcı Ayurveda masajlarıyla gevşeyin. Otelde ayrıca bisiklet kiralama, su sporları ve eksiksiz iş hizmetleri sunulmaktadır.

Restoranda canlı eğlence eşliğinde doyurucu Sri Lanka spesiyalitelerinin tadını çıkarın.

Victoria Golf Sahası'na sadece 30 dakika ve Colombo Uluslararası Havaalanı'na yaklaşık üç saat uzaklıkta yer almaktadır.


Bir oda ayırtın


Hakkında Mahaweli Reach Hotel

Tesisler

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Kahvaltı

Kahvaltı

Servis Hizmeti

Servis Hizmeti

Açık Yüzme Havuzu

Açık Yüzme Havuzu

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Restoran

Restoran

Çubuk

Çubuk

Aile Odaları

Aile Odaları

Kahve Makinesi

Kahve Makinesi


Kurallar

CheckinCheckin: 14:00

CheckoutÖdeme: -

Konum

Kandy merkezine sadece 3.6 km uzaklıkta!

Location Address P.O Box 78, 35 P.B.A Weerakoon Mw, Kandy, Sri Lanka MapHaritada göster


Offers

İnsanların ne düşündüğü Mahaweli Reach Hotel

Positive Review

Oda konforlu ve temizdi, kahvaltı lezzetliydi ve akşam yemeği mükemmeldi.

Positive Review

Oda klasik bir görünüme sahipti ama biraz eski görünüyordu. Otelin bahçeleri ve konumu çok güzeldi ve orada katıldığımız düğün için harikaydı. Havuz. . .

Positive Review

Bu nehre bakan harika bir tesistir. muhteşem personel ve harika büyüklükte odalar.

Positive Review

Executive Chef Sanjeewa'nın yemek yiyenlerle kişisel teması harikaydı ve akşam yemeğinin yanı sıra onun arkadaşlığından da keyif aldık. Hazneler ve. . .

Positive Review

Kahvaltı çok çeşitli seçeneklerle çok iyiydi ve her zaman gülümseyen Sawmya'nın yumurtalarımızı vs. hazırlaması konaklamamızı daha da iyi hale getirdi. . .


Bir oda ayırtın

Hakkında sıkça sorulan sorular Mahaweli Reach Hotel

Mahaweli Reach Hotel bünyesinde havaalanı shuttle hizmeti mevcut mu?

Evet, Mahaweli Reach Hotel bünyesinde havaalanı karşılama ve shuttle hizmetleri mevcuttur.

Mahaweli Reach Hotel bünyesinde havuz erişimi dahil mi?

Evet, misafirler Mahaweli Reach Hotel bünyesinde Outdoor Swimming Pool keyfini çıkarabilir.

Mahaweli Reach Hotel, Kandy şehir merkezine göre nerede bulunuyor?

Mahaweli Reach Hotel, Kandy kalbine sadece 3.6 km uzaklıkta konaklama sunmaktadır.

Mahaweli Reach Hotel’de check-in ne zaman başlar?

14:00

Check-out
Until 11:00
Cancellation/ prepayment
Cancellation and prepayment policies vary according - accommodation type. Please’dan itibaren check-in yapılabilir.

Mahaweli Reach Hotel’de otopark ücretsiz mi?

Evet, araçlar ücretsiz olarak park edilebilir.

Mahaweli Reach Hotel’de Wi-Fi ücretsiz mi?

Evet, Wi-Fi ücretsizdir.



Konaklama yerleri Kandy, Sri Lanka

Oteller Kandy'de

Oda ve Kahvaltı Kandy'de

Daireler Kandy'de

Villalar Kandy'de



Oteller (21)
Aile yanında konaklama (18)
Konuk Evleri (9)
Oda ve Kahvaltı (6)
Daireler (3)
Villalar (2)
Hanlar (1)
Tatil köyleri (1)
Tatil evleri (1)

Ne yapmalı Kandy, Sri Lanka

Özel Turlar Kandy'de

Günübirlik Geziler Kandy'de



Özel Turlar (8)
Günübirlik Geziler (6)
Maceralar (1)
Rehberli turlar (1)
Çok Günlük Geziler (1)
Nakliyeler (1)
Şehir Kartları (1)

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).