Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Casa Vacanze Central Cincotta

Hotel Address Via Maurolico 35, Lipari, İtalya



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Casa Vacanze Central Cincotta

Lipari'nin kalbinde yer alan Casa Vacanze Central Cincotta, yerel ilgi çekici yerlere kolay erişim imkanı sunmaktadır. Museo Archeologico Regionale Eoliano sadece 4 dakikalık yürüme mesafesinde, San Bartolomeo Katedrali sadece 200 metre ve Valle Muria Plajı 2,7 km uzaklıktadır.

Tatil evinde klima, özel banyo ve balkon ile donatılmış konforlu aile odaları bulunmaktadır. Her odada minibar, mikrodalga fırın ve ücretsiz banyo malzemelerinin yanı sıra ekstra rahatlık için çekyat ve ses yalıtımı bulunmaktadır.

Konuklar ücretsiz Wi-Fi, ortak mutfak, günlük temizlik ve özel check-in ve check-out olanaklarından yararlanabilirler. Ek olanaklar arasında salon alanı, açık havada oturma alanı, 24 saat açık resepsiyon ve gece kulübü yer almaktadır.

Museo Archeologico Regionale Eoliano, San Bartolomeo Katedrali ve Valle Muria Plajı gibi yakındaki ilgi çekici yerleri keşfedin. Çevredeki bölge bisiklet sürmek için de idealdir.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Öne çıkan olanaklar

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Tesis türü

Evler

Evler

Aile

Aile Odaları

Aile Odaları

Oda olanakları

Oda Servisi

Oda Servisi

Mini-bar

Mini-bar

Duş

Duş

Düz ekran televizyon

Düz ekran televizyon

Özel Banyo

Özel Banyo

Klima

Klima

Balkon

Balkon


Kurallar

CheckinCheckin:
13:00 - 00:00

CheckoutÖdeme:
10:00 - 10:30
CheckoutPets:
Evcil hayvanlara izin verilir

Odalar

Casa Vacanze Central Cincotta - Konfor Üç Kişilik Oda

Konfor Üç Kişilik Oda

20 M²
Ücretsiz Wi-Fi Şehir Manzaralı Mini-bar Düz ekran televizyon Kahve Makinesi Özel Banyo Klima Balkon Ses geçirmez
1 Büyük Çift Kişilik Yatak

1 Büyük Çift Kişilik Yatak

or
1 Tek Kişilik Yatak

1 Tek Kişilik Yatak

or
1 Büyük Çift Kişilik Yatak

1 Büyük Çift Kişilik Yatak

Casa Vacanze Central Cincotta - Delüks Çift Kişilik Oda

Delüks Çift Kişilik Oda

25 M²
Ücretsiz Wi-Fi Şehir Manzaralı Mini-bar Düz ekran televizyon Kahve Makinesi Özel Banyo Klima Balkon Ses geçirmez
1 Büyük Çift Kişilik Yatak

1 Büyük Çift Kişilik Yatak

Casa Vacanze Central Cincotta - Superior Aile Odası

Superior Aile Odası

25 M²
Ücretsiz Wi-Fi Şehir Manzaralı Mini-bar Düz ekran televizyon Kahve Makinesi Özel Banyo Klima Balkon Ses geçirmez
1 Büyük Çift Kişilik Yatak

1 Büyük Çift Kişilik Yatak

or
1 Tek Kişilik Yatak

1 Tek Kişilik Yatak

or
1 Büyük Çift Kişilik Yatak

1 Büyük Çift Kişilik Yatak


Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Lipari merkezine sadece 224 m uzaklıkta!


Location Address Via Maurolico 35, Lipari, İtalya MapHaritada göster


Casa Vacanze Central Cincotta Misafir Yorumları

8.5 / 10

Çok iyi

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 0 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 8.5
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular Casa Vacanze Central Cincotta

Casa Vacanze Central Cincotta’de check-in ne zaman başlar?

13:00 - 00:00’dan itibaren check-in yapılabilir.

Casa Vacanze Central Cincotta, Lipari şehir merkezine göre nerede bulunuyor?

Casa Vacanze Central Cincotta, Lipari kalbine sadece 0.2 km uzaklıkta konaklama sunmaktadır.

Casa Vacanze Central Cincotta’de Wi-Fi ücretsiz mi?

Evet, Wi-Fi ücretsizdir.

Misafirler Casa Vacanze Central Cincotta bünyesinde klimalı odaların keyfini çıkarabilir mi?

Evet, Casa Vacanze Central Cincotta klimalı konaklama sunmaktadır.



Konaklama yerleri Lipari, İtalya

Daireler
Daireler 15 yerler Rehberi oku... →
Oda ve Kahvaltı
Oda ve Kahvaltı 7 yerler Rehberi oku... →
Oteller
Oteller 5 yerler Rehberi oku... →
Tatil Evleri
Tatil Evleri 5 yerler Rehberi oku... →
Servisli Daireler
Servisli Daireler 4 yerler Rehberi oku... →
Tatil evleri
Tatil evleri 4 yerler
Konuk Evleri
Konuk Evleri 1 yerler
Çiftlik Konaklamaları
Çiftlik Konaklamaları 1 yerler

Ne yapmalı Lipari, İtalya

Su Aktiviteleri
Su Aktiviteleri 5 Turlar Rehberi oku... →
Diğer Deneyimler
Diğer Deneyimler 1 Turlar
Özel Turlar
Özel Turlar 1 Turlar
Günübirlik Geziler
Günübirlik Geziler 1 Turlar

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).