Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Konum
Yorumlar
Sıkça Sorulan Sorular

Orange Sipelga Balcony & Free Parking

Hotel Address Sipelga 2, Tallinn, Estonya



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Orange Sipelga Balcony & Free Parking

Tallinn'deki Orange Sipelga Balcony & Free Parking dairesi, konfor ve rahatlık arayan gezginler için rahat bir ev üssü sunmaktadır. A. Le Coq Arena'ya sadece 2.3 km ve Alexander Nevsky Katedrali'ne 2,9 km uzaklıkta yer alan bu konaklama tesisi, önemli cazibe merkezlerine ve ulaşım seçeneklerine kolay erişim sağlar. Konuklar, ücretsiz Wi-Fi'yi ve ücretsiz bir yerinde park alanının kullanılabilirliğini takdir ederek, konaklamaları sırasında huzur sağlarlar.

Daire, konforlu bir oturma odası, uydu düz ekran TV ve donanımlı bir mutfak içeren geniş bir 1 yatak odası düzenine sahiptir. Her yatak odası, duş içeren kendi banyosu ile birlikte gelir. Balkon, şehir silüetinin nefes kesen manzaralarını sunar ve sabah kahvesinin veya akşam yürüyüşlerinin tadını çıkarmak için mükemmeldir.

Uzun bir günün ardından gevşemek isteyenler için, daire sigara içilmeyen ve alerji dostudur, herkes için huzurlu bir ortam sağlar. Tesis, ücretsiz Wi-Fi, ısıtma sistemi ve katlar arasında kolay hareket etmek için bir asansör içerir. Ayrıca, tesis genç ziyaretçiler için açık hava oyun ekipmanları ile aile dostu bir kurulum sunar.

Konum, Tallinn'deki çeşitli kültürel alanları keşfetmek için idealdir. Yürüme mesafesinde, konuklar KGB Vangikongid, Raeapteek ve Eesti Tervishoiu Muuseum gibi müzeleri bulabilirler. Fitness meraklıları, yoga ve fitness derslerine katılabilecekleri yakındaki Saku Suurhall Arena'daki tesislerin tadını çıkaracaklar.

Ulaşım açısından, Lennart Meri Tallinn Havaalanı'na hızlı ve rahat bir şekilde seyahat ederek ücretli bir havaalanı servisi sunmaktadır. Otel, yaklaşık 3 km uzaklıktaki Toompea Kalesi gibi diğer popüler destinasyonların yakınında merkezi bir konuma sahiptir.

Genel olarak, Orange Sipelga Balcony & Free Parking dairesi Tallinn'in canlı şehir manzarasında hem konfor hem de erişilebilirlik arayan gezginler için güvenilir bir seçenek olarak öne çıkıyor.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Öne çıkan olanaklar

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Her Yer Sizin

Her Yer Sizin

Servis Hizmeti

Servis Hizmeti

Manzara

Görüş

Görüş

Otopark

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Aile

Aile Odaları

Aile Odaları

Oda olanakları

Asansör

Asansör

Duş

Duş

Özel Banyo

Özel Banyo

Isıtma

Isıtma

Balkon

Balkon

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin:
3:00 PM - 10:00 PM

CheckoutÖdeme:
12:00 AM - 12:00 PM
CheckoutPets:
Evcil hayvanlara izin verilir

Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Tallinn merkezine sadece 4.3 km uzaklıkta!


Location Address Sipelga 2, Tallinn, Estonya MapHaritada göster


Orange Sipelga Balcony & Free Parking Misafir Yorumları

9.4 / 10

Mükemmel

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 2 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 9.4
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Daire çok rahat. Her şey gerekli ve hatta daha fazlası.

Booking.com misafiri · özetlendi

Dekor basit ve şıktır.

Booking.com misafiri · özetlendi

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular Orange Sipelga Balcony & Free Parking

Orange Sipelga Balcony & Free Parking’de ücretsiz otopark var mı?

Evet, Orange Sipelga Balcony & Free Parking misafirlerine ücretsiz otopark sunar.

Orange Sipelga Balcony & Free Parking’de giriş (check-in) saat kaçta başlar?

Orange Sipelga Balcony & Free Parking’de check-in 3:00 PM - 10:00 PM saatinde başlar.

Orange Sipelga Balcony & Free Parking havaalanından transfer hizmeti sunuyor mu?

Evet, Orange Sipelga Balcony & Free Parking havaalanı shuttle hizmeti sunmaktadır.

Orange Sipelga Balcony & Free Parking, Tallinn şehir merkezine ne kadar uzaklıkta?

Orange Sipelga Balcony & Free Parking, Tallinn şehir merkezine 4.3 km uzaklıkta yer almaktadır.

Orange Sipelga Balcony & Free Parking ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?

Evet, Orange Sipelga Balcony & Free Parking tüm misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunar.



Konaklama yerleri Tallinn, Estonya

Daireler
Daireler 98 yerler Rehberi oku... →
Oteller
Oteller 22 yerler Rehberi oku... →
Servisli Daireler
Servisli Daireler 3 yerler Rehberi oku... →
Aile yanında konaklama
Aile yanında konaklama 2 yerler
Hosteller
Hosteller 1 yerler
Konuk Evleri
Konuk Evleri 1 yerler
Oda ve Kahvaltı
Oda ve Kahvaltı 1 yerler
Villalar
Villalar 1 yerler

Ne yapmalı Tallinn, Estonya

Rehberli turlar
Rehberli turlar 8 Turlar Rehberi oku... →
Özel Turlar
Özel Turlar 4 Turlar Rehberi oku... →
Giriş Biletleri
Giriş Biletleri 3 Turlar Rehberi oku... →
Şehir Kartları
Şehir Kartları 1 Turlar
Diğer Deneyimler
Diğer Deneyimler 1 Turlar
Günübirlik Geziler
Günübirlik Geziler 1 Turlar
Nakliyeler
Nakliyeler 1 Turlar

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).