Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Palazzo Guiderocchi

Hotel Address Via Cesare Battisti 3, Ascoli Piceno, İtalya



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Palazzo Guiderocchi

San Venanzio Kilisesi'ne bakan ve Ascoli Piceno'daki Piazza del Popolo'ya sadece bir adım uzaklıkta yer alan Palazzo Guiderocchi, tarihi bir binada yer almaktadır. Geniş odaları klasik dönem özellikleriyle doludur ve lobide ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Bu konum özellikle çiftler arasında popüler olup iki kişilik kaçamaklar için 9,7 puan vermiştir.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Öne çıkan olanaklar

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Kahvaltı

Kahvaltı

Otopark

Özel Otopark

Özel Otopark

Erişilebilirlik

Engelli Misafirler için Olanaklar

Engelli Misafirler için Olanaklar

Aile

Aile Odaları

Aile Odaları

Oda olanakları

Oda Servisi

Oda Servisi

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin:
14:00 - 22:30

CheckoutÖdeme:
07:00 - 11:00
CheckoutPets:
Evcil hayvanlara izin verilir

Odalar

Palazzo Guiderocchi - Superior Çift Kişilik Oda

Superior Çift Kişilik Oda

20 M²
Ücretsiz Wi-Fi Mini-bar Düz ekran televizyon Özel Banyo Klima
Palazzo Guiderocchi - Delüks Çift Kişilik Oda

Delüks Çift Kişilik Oda

30 M²
Ücretsiz Wi-Fi Mini-bar Özel Banyo Klima
Palazzo Guiderocchi - Junior Süit

Junior Süit

35 M²
Ücretsiz Wi-Fi Mini-bar Düz ekran televizyon Özel Banyo Klima
1 Ekstra Büyük Çift Kişilik Yatak

1 Ekstra Büyük Çift Kişilik Yatak

Palazzo Guiderocchi - Executive Junior Süit

Executive Junior Süit

45 M²
Ücretsiz Wi-Fi Mini-bar Özel Banyo Klima
1 Ekstra Büyük Çift Kişilik Yatak

1 Ekstra Büyük Çift Kişilik Yatak

Palazzo Guiderocchi - Kraliçe Oda

Kraliçe Oda

15 M²
Ücretsiz Wi-Fi Özel Banyo Klima
1 Çift Kişilik Yatak

1 Çift Kişilik Yatak


Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Ascoli Piceno merkezine sadece 4.3 km uzaklıkta!


Location Address Via Cesare Battisti 3, Ascoli Piceno, İtalya MapHaritada göster


Palazzo Guiderocchi Misafir Yorumları

8.6 / 10

Çok iyi

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 0 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 8.6
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular Palazzo Guiderocchi

Palazzo Guiderocchi ile Ascoli Piceno şehir merkezi arasındaki mesafe nedir?

Palazzo Guiderocchi ile Ascoli Piceno şehir merkezi arasındaki mesafe 4.3 kmdir.

Palazzo Guiderocchi’e saat kaçta giriş yapılabilir?

Misafirler Palazzo Guiderocchi’e 14:00 - 22:30 saatinden itibaren giriş yapabilir.

Palazzo Guiderocchi’de ücretsiz Wi-Fi var mı?

Evet, Palazzo Guiderocchi’de ücretsiz Wi-Fi vardır.



Konaklama yerleri Ascoli Piceno, İtalya

Daireler
Daireler 7 yerler Rehberi oku... →
Oda ve Kahvaltı
Oda ve Kahvaltı 7 yerler Rehberi oku... →
Oteller
Oteller 3 yerler Rehberi oku... →
Konuk Evleri
Konuk Evleri 2 yerler
Kır Evleri
Kır Evleri 1 yerler
Tatil evleri
Tatil evleri 1 yerler

Ne yapmalı Ascoli Piceno, İtalya

Rehberli turlar
Rehberli turlar 2 Turlar Rehberi oku... →

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).