Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Purwa Ijen

Hotel Address Kecamatan Licin, Desa Kluncing Dusun Pesucen Jalan Villas Ijen Resort, Banyuwangi Inodnesia, Licin, Endonezya



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Purwa Ijen

Banyuwangi'deki Purwa Ijen'de klimalı, özel banyolu ve güzel bahçe veya dağ manzaralı aile odaları ile rahat konaklama birimleri sizi bekliyor. Her odada rahatlatıcı bir dokunuş için balkon, teras veya veranda bulunmaktadır.

Konuklar yemyeşil bahçede ve geniş terasta ücretsiz Wi-Fi erişiminin keyfini çıkarırken dinlenebilirler. Tesis ayrıca 24 saat açık resepsiyon, günlük temizlik, açık havada oturma ve bünyesinde ücretsiz özel otopark sunmaktadır.

Güne kontinental, helal veya Asya seçenekleri içeren kahvaltı seçenekleriyle başlayın. Farklı damak zevklerine hitap eden oda servisi ve odada kahvaltı seçeneği rahatlık katmaktadır.

Banyuwangi Uluslararası Havaalanı'na sadece 26 kilometre ve Watu Dodol'a 34 kilometre uzaklıkta yer alan Purwa Ijen, bölgedeki önemli noktalara kolay erişim imkanı sunmaktadır. Özenli personeli ve birinci sınıf hizmetiyle tanınır.
Çiftler bu konumu özellikle takdir ediyor; iki kişilik konaklamalar için 9,0 olarak derecelendiriliyor.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Öne çıkan olanaklar

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Kahvaltı

Kahvaltı

Servis Hizmeti

Servis Hizmeti

Otopark

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Aile

Aile Odaları

Aile Odaları

Oda olanakları

Oda Servisi

Oda Servisi

Kahve Makinesi

Kahve Makinesi

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin:
13:00 - 00:00

CheckoutÖdeme:
08:00 - 11:00
CheckoutPets:
Evcil hayvanlara izin verilir

Odalar

Purwa Ijen - Bungalov - Tepe Manzaralı

Bungalov - Tepe Manzaralı

16 M²
Ücretsiz Wi-Fi Her Yer Sizin Dağ Manzaralı Bahçe Manzaralı Nehir Manzaralı Veranda Özel Banyo Klima Balkon Teras
1 Ekstra Büyük Çift Kişilik Yatak

1 Ekstra Büyük Çift Kişilik Yatak

Purwa Ijen - Bungalov - Bahçe Manzaralı

Bungalov - Bahçe Manzaralı

16 M²
Ücretsiz Wi-Fi Her Yer Sizin Bahçe Manzaralı Veranda Özel Banyo Klima Balkon Teras
1 Ekstra Büyük Çift Kişilik Yatak

1 Ekstra Büyük Çift Kişilik Yatak

Purwa Ijen - İki Yatak Odalı Villa

İki Yatak Odalı Villa

36 M²
Ücretsiz Wi-Fi Her Yer Sizin Bahçe Manzaralı Veranda Özel Banyo Klima Balkon Teras

Konum ve Yakındaki Turistik Yerler


Location Address Kecamatan Licin, Desa Kluncing Dusun Pesucen Jalan Villas Ijen Resort, Banyuwangi Inodnesia, Licin, Endonezya MapHaritada göster


Purwa Ijen Misafir Yorumları

9.0 / 10

Mükemmel

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 0 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 9.0
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular Purwa Ijen

Purwa Ijen’e saat kaçta giriş yapılabilir?

Misafirler Purwa Ijen’e 13:00 - 00:00 saatinden itibaren giriş yapabilir.

Purwa Ijen’de ücretsiz park edilebilir mi?

Evet, Purwa Ijen’de ücretsiz otopark vardır.

Purwa Ijen’de ücretsiz Wi-Fi var mı?

Evet, Purwa Ijen’de ücretsiz Wi-Fi vardır.

Purwa Ijen havaalanı transfer hizmeti sunuyor mu?

Evet, Purwa Ijen bünyesinde havaalanı ulaşımı mevcuttur.

Purwa Ijen ile Banyuwangi şehir merkezi arasındaki mesafe nedir?

Purwa Ijen ile Banyuwangi şehir merkezi arasındaki mesafe 19.5 kmdir.



Konaklama yerleri Banyuwangi, Endonezya

Oteller
Oteller 13 yerler Rehberi oku... →
Aile yanında konaklama
Aile yanında konaklama 8 yerler
Konuk Evleri
Konuk Evleri 4 yerler
Tatil köyleri
Tatil köyleri 4 yerler Rehberi oku... →
Tatil Evleri
Tatil Evleri 1 yerler
Çiftlik Konaklamaları
Çiftlik Konaklamaları 1 yerler
Villalar
Villalar 1 yerler
Kapsül Oteller
Kapsül Oteller 1 yerler
Tatil evleri
Tatil evleri 1 yerler

Ne yapmalı Banyuwangi, Endonezya

Çok Günlük Geziler
Çok Günlük Geziler 6 Turlar Rehberi oku... →
Günübirlik Geziler
Günübirlik Geziler 2 Turlar Rehberi oku... →
Maceralar
Maceralar 1 Turlar
Özel Turlar
Özel Turlar 1 Turlar
Rehberli turlar
Rehberli turlar 1 Turlar

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).