Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Konum
Yorumlar
Sıkça Sorulan Sorular

Sirkeci Mansion

Hotel Address Taya Hatun Cad. No:5 Sirkeci, Sultanahmet, Fatih, İstanbul, Türkiye



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Sirkeci Mansion

Eski şehrin kalbinde yer alan bu otel, Osmanlı tarzı bir mimariye sahiptir ve kapalı yüzme havuzunun yanı sıra Türk hamamı ve masaj hizmetleri sunan bir sağlıklı yaşam merkezi ile tamamlanmıştır. Sultanahmet'te yer alan otel, Topkapı Sarayı'na sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Sirkeci Konağı'nın konuk odaları girift oymalı ahşap yataklarla döşenmiştir. Her oda uydu kanallarını izleyebileceğiniz düz ekran TV ile donatılmıştır.

Neyzade Restaurant'ın konukları, zarif kapalı yemek salonunda veya ilkbahar ve yaz aylarında Boğaz manzaralı çatı terasında Türk mutfağının tadını çıkarabilirler. Gülhane Parkı manzarası eşliğinde şezlonglarda dinlenebileceğiniz, kitap okuyabileceğiniz veya kestirebileceğiniz teras barda gün boyu içecek servisi yapılmaktadır. Çay saatinde ücretsiz çay ve atıştırmalıklar sunulmaktadır.

Otelde ücretsiz Türk yemek dersleri ve ücretsiz şehir turları gibi aktiviteler sunulmaktadır.

Sirkeci Konağı, Atatürk Uluslararası Havalimanı'na 20 km uzaklıkta yer almaktadır. Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı, Hipodrom ve Sultanahmet Camii gibi tarihi simge yapılar yürüme mesafesindedir. İstanbul Havaalanı tesise 54 km mesafededir.

Çiftler özellikle bu konumu beğeniyor ve iki kişilik geziler için 9,9 puan alıyor.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Öne çıkan olanaklar

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Kahvaltı

Kahvaltı

Servis Hizmeti

Servis Hizmeti

Yüzme havuzu

Kapalı yüzme havuzu

Kapalı yüzme havuzu

Olanaklar

Restoran

Restoran

Çubuk

Çubuk

Aile

Aile Odaları

Aile Odaları

Spor ve aktiviteler

Spor Merkezi

Spor Merkezi

Oda olanakları

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin:
14:00 - 23:30

CheckoutÖdeme:
07:30 - 12:00
CheckoutPets:
Evcil hayvanlara izin verilir

Konum ve Yakındaki Turistik Yerler


Location Address Taya Hatun Cad. No:5 Sirkeci, Sultanahmet, Fatih, İstanbul, Türkiye MapHaritada göster


Sirkeci Mansion Misafir Yorumları

9.4 / 10

Mükemmel

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 2 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 9.4
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Mükemmel Konum, dost canlısı ve yardımsever personel, tertemiz.

Booking.com misafiri · özetlendi

Oldukça modern olanaklara sahip çok konforlu bir otel. Bodrum katındaki yüzme havuzu ve spor salonu çok memnuniyetle karşılanmaktadır.

Booking.com misafiri · özetlendi

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular Sirkeci Mansion

Sirkeci Mansion’e saat kaçta giriş yapılabilir?

Misafirler Sirkeci Mansion’e 14:00 - 23:30 saatinden itibaren giriş yapabilir.

Sirkeci Mansion’de ücretsiz Wi-Fi var mı?

Evet, Sirkeci Mansion’de ücretsiz Wi-Fi vardır.

Sirkeci Mansion içinde havuz mevcut mu?

Evet, Sirkeci Mansion misafirlere Indoor Swimming Pool erişimi sunmaktadır.

Sirkeci Mansion bünyesinde havaalanı karşılama veya shuttle hizmetleri mevcut mu?

Evet, Sirkeci Mansion bünyesinde havaalanı ulaşımı mevcuttur.

Sirkeci Mansion ile İstanbul şehir merkezi arasındaki mesafe nedir?

Sirkeci Mansion ile İstanbul şehir merkezi arasındaki mesafe 9.4 kmdir.



Konaklama yerleri İstanbul, Türkiye

Oteller
Oteller 124 yerler Rehberi oku... →
Daireler
Daireler 50 yerler Rehberi oku... →
Servisli Daireler
Servisli Daireler 29 yerler Rehberi oku... →
Oda ve Kahvaltı
Oda ve Kahvaltı 7 yerler Rehberi oku... →
Konuk Evleri
Konuk Evleri 1 yerler
Villalar
Villalar 1 yerler
Lüks Çadırlar
Lüks Çadırlar 1 yerler
Tatil evleri
Tatil evleri 1 yerler

Ne yapmalı İstanbul, Türkiye

Giriş Biletleri
Giriş Biletleri 19 Turlar Rehberi oku... →
Rehberli turlar
Rehberli turlar 19 Turlar Rehberi oku... →
Su Aktiviteleri
Su Aktiviteleri 14 Turlar Rehberi oku... →
Özel Turlar
Özel Turlar 13 Turlar Rehberi oku... →
Çok Günlük Geziler
Çok Günlük Geziler 12 Turlar Rehberi oku... →
Günübirlik Geziler
Günübirlik Geziler 11 Turlar Rehberi oku... →
Nakliyeler
Nakliyeler 7 Turlar Rehberi oku... →
Diğer Deneyimler
Diğer Deneyimler 6 Turlar
Atölyeler Veya Sınıflar
Atölyeler Veya Sınıflar 3 Turlar Rehberi oku... →
Maceralar
Maceralar 2 Turlar Rehberi oku... →
Şehir Kartları
Şehir Kartları 1 Turlar
Paketler
Paketler 1 Turlar

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).