Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Studio moderne à Néris-les-Bains de 17 m²

Hotel Address 10 Rue Parmentier, Néris-les-Bains, Fransa



Müsaitliği Kontrol Edin


Néris-les-Bains'teki büyüleyici stüdyo daire, pitoresk bir ortamda rahat bir dinlenme imkanı sunmaktadır. Hareketli Clermont-Ferrand havaalanına sadece 82 kilometre uzaklıkta yer alan bu modern konaklama yeri, sakin bir dinlenme arayan gezginler için mükemmeldir. 17 metrekarelik daire, konfor ve işlevsellik göz önünde bulundurularak tasarlanmış davetkar bir iç mekana sahiptir.

Gerekli her türlü konforla donatılmış konuklar, alan genelindeki ücretsiz Wi-Fi erişimi sayesinde rahatça dinlenebilirler. İyi stoklanmış bir mini mutfak, keyifli bir mutfak deneyimi için ihtiyaç duyulan her şeye sahip olmalarını sağlar; buzdolabı, mikrodalga fırın, fırın ve ocak gibi temel gereçlerle tamamlanmıştır.

Lüks bir dokunuştan hoşlananlar için dairede özel banyo, duş olanakları ve eşyalarını düzenli tutabilecekleri kullanışlı bir saklama dolabı bulunmaktadır. Yemeklerin şık bir şekilde yenebilmesini sağlayan ek olanaklar arasında oturma alanı ve yemek masası yer almaktadır.

Hareketli Casino de Néris-les-Bains'e sadece 4 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan bu daire, çeşitli eğlence seçeneklerine kolay erişim sağlar. Yakındaki ilgi çekici yerler arasında, çeşitli konferans ve etkinlikler sunan Athanor Centre de Congrès (yaklaşık 10 kilometre) ve açık havada eğlence için mükemmel bir mekan sağlayan Sainte-Agathe Golf Sahası (yaklaşık 3,5 kilometre) yer almaktadır.

Bu büyüleyici yer, huzurlu ve keyifli bir konaklama vaat ediyor ve doğal güzelliğin tadını çıkarırken bölgenin zengin tarihini keşfetmek isteyen herkes için ideal bir seçim haline getiriyor.


Bir oda ayırtın


Hakkında Studio moderne à Néris-les-Bains de 17 m²

Tesisler

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Her Yer Sizin

Her Yer Sizin

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Mutfak

Mutfak

Duş

Duş

Özel Banyo

Özel Banyo


Kurallar

CheckinCheckin: 15:00 - 19:00

CheckoutÖdeme: 07:00 - 10:00

Odalar

Studio moderne à Néris-les-Bains de 17 m² - Tek Yatak Odalı Stüdyo

Tek Yatak Odalı Stüdyo

17 M²
1 çift Kişilik Yatak

1 çift Kişilik Yatak


Konum

Néris-les-Bains merkezine sadece 578 m uzaklıkta!

Location Address 10 Rue Parmentier, Néris-les-Bains, Fransa MapHaritada göster



Bir oda ayırtın

Hakkında sıkça sorulan sorular Studio moderne à Néris-les-Bains de 17 m²

Studio moderne à Néris-les-Bains de 17 m²’de giriş (check-in) saat kaçta başlar?

Studio moderne à Néris-les-Bains de 17 m²’de check-in 15:00 - 19:00 saatinde başlar.

Studio moderne à Néris-les-Bains de 17 m²’de ücretsiz otopark var mı?

Evet, Studio moderne à Néris-les-Bains de 17 m² misafirlerine ücretsiz otopark sunar.

Studio moderne à Néris-les-Bains de 17 m² ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?

Evet, Studio moderne à Néris-les-Bains de 17 m² tüm misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunar.

Studio moderne à Néris-les-Bains de 17 m², Néris-les-Bains şehir merkezine ne kadar uzaklıkta?

Studio moderne à Néris-les-Bains de 17 m², Néris-les-Bains şehir merkezine 0.6 km uzaklıkta yer almaktadır.

Studio moderne à Néris-les-Bains de 17 m² bünyesinde mutfak var mı?

Evet, Studio moderne à Néris-les-Bains de 17 m² mutfak imkânı sunmaktadır.



Konaklama yerleri Néris-les-Bains, Fransa

Daireler Néris-les-Bains'de



Daireler (12)
Oteller (1)

Ne yapmalı Néris-les-Bains, Fransa

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).