Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

SureStay by Best Western Model Town Amritsar

Hotel Address 6/616 G.T Road Model Town, Amritsar, Hindistan



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında SureStay by Best Western Model Town Amritsar

SureStay by Best Western Model Town Amritsar, Amritsar Bus Stand ve Gobindgarh Fort yakınında rahat bir şekilde yer alan bu 3 yıldızlı otel, Golden Temple gibi temel olanaklara yakınlığıyla misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Bu 3 yıldızlı otel ücretsiz Wi-Fi erişimi, 24 saat açık resepsiyon ve konuk deneyimini geliştirmek için tasarlanmış bir dizi hizmet sunmaktadır. Sigara içilmeyen tesisler, tüm ziyaretçiler için hoş bir ortam sağlayarak kuruluş boyunca sürdürülmektedir.

Konuklar, Durgiana Tapınağı, Amritsar Kavşağı Tren İstasyonu ve Partition Müzesi gibi popüler yerler de dahil olmak üzere çeşitli cazibe merkezlerine yürüme mesafesinde kalmanın rahatlığını takdir edeceklerdir. Mutfak zevki arayanlar için, otel hem geleneksel Hint yemekleri hem de Çin ve İtalyan yemekleri gibi uluslararası mutfaklar sunan çeşitli yemek seçeneklerine sahiptir. Özel diyet tercihleri, konukların talep üzerine vejetaryen, sütsüz ve vegan yemeklerin tadını çıkarmalarını sağlar. Otelin modern tesisleri arasında geniş bir iş merkezi, konukların yoğun bir günün ardından gevşeyebilecekleri bir atıştırmalık barı ve farklı zevklere hitap eden çeşitli menüler içeren bir restoran bulunmaktadır. Odalar, eğlence amaçlı düz ekran TV'lerle donatılmıştır. Toplantıları planlamak veya rahatlık içinde rahatlamak olsun, otel hem iş hem de rahatlama için geniş bir alan sağlar.

Ulaşım ihtiyaçları için konuklar, otelden yaklaşık 6,2 mil uzaklıkta bulunan yakındaki Sri Guru Ram Dass Jee Uluslararası Havaalanı'ndan yararlanabilirler. Ayrıca, yolcuların kendilerini sürmemeyi tercih etmeleri durumunda servis hizmeti de mevcuttur.

Özetle, SureStay by Best Western Model Town Amritsar, önemli turistik yerlere ve ulaşım merkezlerine yakın sakin bir ortamda rahat bir konum, kaliteli konaklama ve kapsamlı tesislerin bir karışımını arayan gezginler için mükemmel bir seçim olarak öne çıkıyor.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Kahvaltı

Kahvaltı

Servis Hizmeti

Servis Hizmeti

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Restoran

Restoran

Konferans Salonu

Konferans Salonu

Aile Odaları

Aile Odaları

Oda Servisi

Oda Servisi

Düz ekran televizyon

Düz ekran televizyon

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Odalar

SureStay by Best Western Model Town Amritsar - Standart Kral Odası - Sigara İçilmez

Standart Kral Odası - Sigara İçilmez

1 Kral Yatak

1 Kral Yatak

SureStay by Best Western Model Town Amritsar - Standart İki Yataklı Oda - Sigara İçilmez

Standart İki Yataklı Oda - Sigara İçilmez

2 M²
2 Tek Kişilik Yatak

2 Tek Kişilik Yatak


Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Amritsar merkezine sadece 368 m uzaklıkta!


Location Address 6/616 G.T Road Model Town, Amritsar, Hindistan MapHaritada göster




Hakkında sıkça sorulan sorular SureStay by Best Western Model Town Amritsar

SureStay by Best Western Model Town Amritsar, Amritsar şehir merkezine göre nerede bulunuyor?

SureStay by Best Western Model Town Amritsar, Amritsar kalbine sadece 0.4 km uzaklıkta konaklama sunmaktadır.

SureStay by Best Western Model Town Amritsar’de otopark ücretsiz mi?

Evet, araçlar ücretsiz olarak park edilebilir.

SureStay by Best Western Model Town Amritsar’de Wi-Fi ücretsiz mi?

Evet, Wi-Fi ücretsizdir.

Havaalanından SureStay by Best Western Model Town Amritsar konumuna ulaşım mevcut mu?

Evet, SureStay by Best Western Model Town Amritsar bünyesinde havaalanı karşılama ve shuttle hizmetleri mevcuttur.



Konaklama yerleri Amritsar, Hindistan

Oteller
Oteller 20 yerler Rehberi oku... →
Oda ve Kahvaltı
Oda ve Kahvaltı 4 yerler Rehberi oku... →
Daireler
Daireler 1 yerler
Aile yanında konaklama
Aile yanında konaklama 1 yerler
Konuk Evleri
Konuk Evleri 1 yerler
Kamp alanları
Kamp alanları 1 yerler

Ne yapmalı Amritsar, Hindistan

Özel Turlar
Özel Turlar 11 Turlar Rehberi oku... →
Günübirlik Geziler
Günübirlik Geziler 5 Turlar Rehberi oku... →
Rehberli turlar
Rehberli turlar 5 Turlar Rehberi oku... →
Çok Günlük Geziler
Çok Günlük Geziler 4 Turlar Rehberi oku... →
Nakliyeler
Nakliyeler 1 Turlar

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).