Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Underground Batalha Studios

Hotel Address 62 Rua De Entreparedes, União De Freguesias Do Centro, Portekiz



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Underground Batalha Studios

Porto'daki yeraltı Batalha Stüdyoları, merkezi bir konaklama deneyimi arayanlar için ideal bir birinci sınıf konum sağlar. Çok sayıda önemli turistik mekana yürüme mesafesinde yer alan konuklar, toplu taşımayı kesintisiz hale getiren Sao Bento Tren İstasyonu'na yaklaşık altı dakikalık bir yürüyüşle kolayca ulaşabilirler. Hareketli Ribeira Meydanı'na on üç dakikadan biraz daha uzun bir sürede ziyaretçiler, şehrin cazibesini tanımlayan canlı sokakları ve tarihi mimariyi keşfedebilirler. Douro Nehri'ne yakınlık, doğal manzaralar ve kıyı boyunca keyifli yürüyüşler için fırsatlar sunan başka bir çekicilik katmanı daha ekliyor.

Bu lüks daire konukların konforunu artırmak için tasarlanmış son teknoloji olanaklara sahiptir. Ücretsiz Wi-Fi, konaklama boyunca bağlantı sağlarken, havaalanı servisi uluslararası seyahat edenlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Otopark seçenekleri, tesis dışında ücretli özel alanların mevcut olması sayesinde uzun süreli konaklamalarda gönül rahatlığı sağlar. Dairenin kendisi, tüm konukların erişimini kolaylaştıran özel bir asansör sistemi sayesinde kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Birinci sınıf olanaklarla donatılmış yaşam alanı, klimalı bir ortam, modern eşyalarla donatılmış özel bir banyo ve çağdaş aletlerle donatılmış tam donanımlı bir mutfaktan oluşmaktadır. Yaşam deneyimini daha da geliştirmek için dairede geniş bir çalışma alanı, ses yalıtımı önlemleri ve parke zeminler yer almakta olup sakin ve işlevsel bir atmosfer yaratılmaktadır.

Mutfak lezzetleri için her sabah enfes bir kontinental kahvaltı sizi beklemektedir. Çeşitli serinletici meyve sularının, taze pişmiş hamur işlerinin, kremalı peynirlerin ve çeşitli mevsim meyvelerinin tadını çıkarın. Güne bu sıcak başlangıç, Porto'nun zengin kültürel olanaklarını keşfetmek için mükemmel bir ortam oluşturuyor.

Bu olanaklar ve ilgi çekici yerler arasında yer alan Batalha Studios'un ayrıcalıklı konumu, unutulmaz deneyimler ve rahatlık vaat ediyor. İster sanat müzelerini keşfediyor, ister Ribeira Meydanı'nda yerel mutfağın tadını çıkarıyor, ister sadece Douro Nehri kenarında dinleniyor olun, bu daire Porto ziyaretinizi unutulmaz kılmak için gereken her şeyi sunmaktadır.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Kahvaltı

Kahvaltı

Servis Hizmeti

Servis Hizmeti

Özel Otopark

Özel Otopark

Daireler

Daireler

Asansör

Asansör

Mutfak

Mutfak

Duş

Duş

Özel Banyo

Özel Banyo

Klima

Klima

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Odalar

Underground Batalha Studios - Stüdyo

Stüdyo

30 M²
1 çift Kişilik Yatak Ve 1 çekyat

1 çift Kişilik Yatak Ve 1 çekyat

1 çift Kişilik Yatak

1 çift Kişilik Yatak

Ve

Ve

1 çekyat

1 çekyat

Underground Batalha Studios - Stüdyo

Stüdyo

30 M²
1 çift Kişilik Yatak Ve 1 çekyat

1 çift Kişilik Yatak Ve 1 çekyat

1 çift Kişilik Yatak

1 çift Kişilik Yatak

Ve

Ve

1 çekyat

1 çekyat

Underground Batalha Studios - Stüdyo

Stüdyo

30 M²
1 çift Kişilik Yatak Ve 1 çekyat

1 çift Kişilik Yatak Ve 1 çekyat

1 çift Kişilik Yatak

1 çift Kişilik Yatak

Ve

Ve

1 çekyat

1 çekyat

Underground Batalha Studios - Standart Üç Kişilik Stüdyo

Standart Üç Kişilik Stüdyo

45 M²
3 Tek Kişilik Yatak Ve1 çekyat

3 Tek Kişilik Yatak Ve1 çekyat

3 Adet Tek Kişilik Yatak

3 Adet Tek Kişilik Yatak

Ve

Ve

1 çekyat

1 çekyat

Underground Batalha Studios - Standart Üç Kişilik Stüdyo

Standart Üç Kişilik Stüdyo

45 M²
3 Tek Kişilik Yatak Ve1 çekyat

3 Tek Kişilik Yatak Ve1 çekyat

3 Adet Tek Kişilik Yatak

3 Adet Tek Kişilik Yatak

Ve

Ve

1 çekyat

1 çekyat


Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

União de Freguesias do Centro merkezine sadece 553 m uzaklıkta!


Location Address 62 Rua De Entreparedes, União De Freguesias Do Centro, Portekiz MapHaritada göster




Hakkında sıkça sorulan sorular Underground Batalha Studios

Underground Batalha Studios, União de Freguesias do Centro şehir merkezine yakın mı?

Underground Batalha Studios, União de Freguesias do Centro şehir merkezine 0.6 km mesafede bulunmaktadır.

Underground Batalha Studios odalarında klima bulunuyor mu?

Evet, Underground Batalha Studios odalarında klima bulunmaktadır.

Underground Batalha Studios Wi-Fi hizmeti ücretsiz mi?

Evet, misafirler ücretsiz Wi-Fi kullanabilir.

Misafirler Underground Batalha Studios bünyesinde mutfak kullanabilir mi?

Evet, Underground Batalha Studios misafirleri mutfağı kullanabilir.

Underground Batalha Studios bünyesinde havaalanı karşılama veya shuttle hizmetleri mevcut mu?

Evet, Underground Batalha Studios misafirleri havaalanı transfer hizmetinden faydalanabilir.



Konaklama yerleri União de Freguesias do Centro, Portekiz

Daireler
Daireler 42 yerler Rehberi oku... →
Oteller
Oteller 8 yerler Rehberi oku... →
Oda ve Kahvaltı
Oda ve Kahvaltı 4 yerler Rehberi oku... →
Konuk Evleri
Konuk Evleri 2 yerler
Hosteller
Hosteller 1 yerler
Aile yanında konaklama
Aile yanında konaklama 1 yerler
Tatil Evleri
Tatil Evleri 1 yerler
Hanlar
Hanlar 1 yerler
Tatil evleri
Tatil evleri 1 yerler

Ne yapmalı União de Freguesias do Centro, Portekiz

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).