Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Konum
Yorumlar
Sıkça Sorulan Sorular

AT Vega 28 Haro

Hotel Address 28 Calle Virgen De La Vega, Haro, İspanya



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında AT Vega 28 Haro

Haro'da yer alan AT Vega 28 Haro, konuklara çeşitli eğlence olanaklarına yakınlığıyla davetkar bir atmosfer sunuyor. Mendizorroza Stadyumu'na sadece 43 kilometre mesafede yer alan bu büyüleyici özellik, rahatlama ve keşif için ideal sakin bir ortam sunar. Hem havuzdan hem de bahçeden nefes kesen manzaraların tadını çıkarın, burada harcanan her anı gerçekten unutulmaz hale getirin.

İki yatak odası, iki banyo, geniş yaşam alanı ve ücretsiz Wi-Fi, düz ekran TV ve tam donanımlı mutfak gibi modern olanaklara sahip geniş düzeni ile daire, çeşitli ihtiyaçlara hitap etmektedir. Konuklar, doğanın güzelliği ile çevrili, evlerinin konforunun tadını çıkarabilirler.

Yerel cazibe merkezlerine yürüme mesafesinde yer alan AT Vega 28 Haro, sakinlerin balıkçılık ve yürüyüş gibi açık hava etkinliklerine katılmalarını, Haro'daki deneyimlerini geliştirmelerini sağlar. Kültürel zenginleşme arayanlar için, Vitoria-Gasteiz'deki Bask Parlamento Binası, bölgenin zengin tarihi ve gelenekleri hakkında bilgiler sunan yaklaşık 44 kilometre uzaklıktadır.

Ulaşım kolaylığı için AT Vega 28 Haro, tesise yaklaşık 42 kilometre uzaklıktaki Vitoria Havaalanı'nın yakınında yer almaktadır. Bu stratejik konum, ziyaretçilerin yakındaki yerleri keşfetmesini veya hızlı bir şekilde eve dönmesini kolaylaştırır.

Ana konumuna ek olarak, tesis El Torren Müzesi, Palacio de los Marqueses de San Nicols, Torre del Reloj, Bodegas de Remelluri, Dinasta Vivanco ve Museo de la Cofrada de la Santa Vera Cruz de los Disciplinantes dahil olmak üzere çok sayıda yakın tesise sahiptir ve geniş eğlence seçenekleri sunar.

Rahatlatıcı bir geri çekilme veya aktif bir macera arıyorsanız, AT Vega 28 Haro, huzur, konfor ve sonsuz olanaklarla dolu unutulmaz bir konaklama sözü veriyor.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Sıcak Küvet/jakuzi

Sıcak Küvet/jakuzi

Her Yer Sizin

Her Yer Sizin

Görüş

Görüş

Mutfak

Mutfak

Çamaşır makinesi

Çamaşır makinesi

Banyo

Banyo

Özel Banyo

Özel Banyo


Kurallar

CheckinCheckin: 16:00 - 20:00

CheckoutÖdeme: 08:00 - 11:30

Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Haro merkezine sadece 261 m uzaklıkta!


Location Address 28 Calle Virgen De La Vega, Haro, İspanya MapHaritada göster


AT Vega 28 Haro Misafir Yorumları

9.2 / 10

Mükemmel

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 3 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 9.2
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Tesis geniş ve konforlu bir konuma sahiptir.

Booking.com misafiri · özetlendi

Mükemmel bir konum, merkeze ve tapas barlarına kolay erişim sunar ve yakınlarda geniş bir otopark vardır.

Booking.com misafiri · özetlendi

Daire harika, ferah, tam donanımlı ve rahat olarak tanımlanmıştır.

Booking.com misafiri · özetlendi

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular AT Vega 28 Haro

AT Vega 28 Haro mutfak olanakları sunuyor mu?

Evet, AT Vega 28 Haro mutfağa erişim sağlamaktadır.

Misafirler AT Vega 28 Haro’de ücretsiz Wi-Fi kullanabilir mi?

Evet, AT Vega 28 Haro tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi sağlar.

AT Vega 28 Haro konumundan Haro merkezine ulaşmak ne kadar sürer?

AT Vega 28 Haro misafirleri, Haro merkezine 0.3 km uzaklıkta konaklamaktadır.

AT Vega 28 Haro’de giriş hangi saatten itibaren mümkündür?

AT Vega 28 Haro’de check-in 16:00 - 20:00’den itibaren mümkündür.



Konaklama yerleri Haro, İspanya

Daireler
Daireler 17 yerler Rehberi oku... →
Oteller
Oteller 3 yerler Rehberi oku... →
Tatil Evleri
Tatil Evleri 1 yerler
Tatil evleri
Tatil evleri 1 yerler

Ne yapmalı Haro, İspanya

Özel Turlar
Özel Turlar 1 Turlar
Rehberli turlar
Rehberli turlar 1 Turlar

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).