Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Isis vue mer

Hotel Address 56 Avenue Du Bois D'Isis, Douarnenez, Fransa



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Isis vue mer

Douarnenez'de, kıyı şeridinde yer alan Isis vue mer, plaja doğrudan erişim ve panoramik okyanus manzarası sunmaktadır. Konuklar güneşli terasta dinlenebilir veya daire genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sayesinde huzurlu bahçenin keyfini çıkarabilirler.

Gerçek bir rahatlama için tesiste sauna ve buhar odası gibi spa olanakları bulunmaktadır; rahatlatıcı bir kaçış için idealdir.

Dairede iki yatak odası ve tam donanımlı mutfak, çamaşır makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren bir banyo bulunmaktadır. Ayrıca balkon, teras ve zarif parke zeminden memnun kalacaksınız.

Plage des Sables Blancs sadece 6 dakikalık yürüme mesafesindedir ve Breton County Müzesi tesise 26 km uzaklıktadır. Yakınlarda kano, kano ve tüplü dalışın keyfini çıkarabilirsiniz.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Sahil kenarı

Sahil kenarı

Her Yer Sizin

Her Yer Sizin

Görüş

Görüş

Deniz Manzaralı

Deniz Manzaralı

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Aile Odaları

Aile Odaları

Özel Banyo

Özel Banyo

Balkon

Balkon

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin: 16:00 - 19:00

CheckoutÖdeme: 10:00 - 11:00

Odalar

Isis vue mer - İki Yatak Odalı Ev

İki Yatak Odalı Ev

50 M²
Ücretsiz Wi-Fi Her Yer Sizin Şehir Manzaralı Bahçe Manzaralı İç Avlu Görünümü Deniz Manzaralı Barbekü Veranda Mutfak Düz ekran televizyon Kahve Makinesi Bulaşık makinesi Özel Banyo Balkon Teras

Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Douarnenez merkezine sadece 2.1 km uzaklıkta!


Location Address 56 Avenue Du Bois D'Isis, Douarnenez, Fransa MapHaritada göster


Isis vue mer Misafir Yorumları

9.7 / 10

Mükemmel

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 0 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 9.7
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular Isis vue mer

Isis vue mer’de giriş (check-in) saat kaçta başlar?

Isis vue mer’de check-in 16:00 - 19:00 saatinde başlar.

Isis vue mer, Douarnenez şehir merkezine ne kadar uzaklıkta?

Isis vue mer, Douarnenez şehir merkezine 2.1 km uzaklıkta yer almaktadır.

Isis vue mer ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?

Evet, Isis vue mer tüm misafirlerine ücretsiz Wi-Fi sunar.

Isis vue mer’de ücretsiz otopark var mı?

Evet, Isis vue mer misafirlerine ücretsiz otopark sunar.



Konaklama yerleri Douarnenez, Fransa

Daireler
Daireler 11 yerler Rehberi oku... →
Oda ve Kahvaltı
Oda ve Kahvaltı 3 yerler Rehberi oku... →
Oteller
Oteller 2 yerler Rehberi oku... →
Tatil Evleri
Tatil Evleri 2 yerler Rehberi oku... →
Tatil evleri
Tatil evleri 1 yerler

Ne yapmalı Douarnenez, Fransa

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).