Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

W12 Home Station - Apartement Greenpink

Hotel Address 12 Wrocławska, Zielona Góra, Polonya



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında W12 Home Station - Apartement Greenpink

W12 Home Station – Zielona Góra'daki Greenpink Apartmanı'nda Prime City Living'i keşfedin. Merkezi bir konumda yer alan bu daire, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve sakin bir bahçe sunmaktadır. Zielona Góra Havaalanı'na sadece 35 km uzaklıkta yer almaktadır.

Konforlu Konaklamanız: Dairede bir yatak odası, bir banyo ve davetkar bir oturma odası bulunmaktadır. Tam donanımlı mini mutfağın, yayın hizmetlerinin ve güzel şehir manzarasının keyfini çıkarın.

Daha fazla rahatlık için özel hızlı check-in ve check-out imkanının yanı sıra tesis bünyesindeki ücretsiz özel otoparkın keyfini çıkarın.

Zielona Góra Botanik Bahçesi'ne 3 dakikalık bir yürüyüşle ulaşabilirsiniz; Millennium Park ise 1 km'den daha kısa mesafededir. Yakındaki ilgi çekici yerler arasında St. Jadwiga Concathedral ve Zielona Góra Pazar Meydanı yer alır.

Mükemmel konumu, tertemiz odaları ve merkezi atmosferi nedeniyle övgüyle karşılandı.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin: 15:00 - 00:00

CheckoutÖdeme: 00:00 - 11:00

Odalar

W12 Home Station - Apartement Greenpink - Tek Yatak Odalı Daire

Tek Yatak Odalı Daire

25 M²
Ücretsiz Wi-Fi Her Yer Sizin Şehir Manzaralı Önemli Nokta Görünümü Mutfak Düz ekran televizyon Bulaşık makinesi Özel Banyo
1 Large Double Bed

1 Large Double Bed


Konum ve Yakındaki Turistik Yerler

Zielona Góra merkezine sadece 428 m uzaklıkta!


Location Address 12 Wrocławska, Zielona Góra, Polonya MapHaritada göster


W12 Home Station - Apartement Greenpink Misafir Yorumları

9.5 / 10

Mükemmel

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 0 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 9.5
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular W12 Home Station - Apartement Greenpink

W12 Home Station - Apartement Greenpink’e saat kaçta giriş yapılabilir?

Misafirler W12 Home Station - Apartement Greenpink’e 15:00 - 00:00 saatinden itibaren giriş yapabilir.

W12 Home Station - Apartement Greenpink ile Zielona Góra şehir merkezi arasındaki mesafe nedir?

W12 Home Station - Apartement Greenpink ile Zielona Góra şehir merkezi arasındaki mesafe 0.4 kmdir.

W12 Home Station - Apartement Greenpink’de ücretsiz Wi-Fi var mı?

Evet, W12 Home Station - Apartement Greenpink’de ücretsiz Wi-Fi vardır.

W12 Home Station - Apartement Greenpink’de ücretsiz park edilebilir mi?

Evet, W12 Home Station - Apartement Greenpink’de ücretsiz otopark vardır.



Konaklama yerleri Zielona Góra, Polonya

Daireler
Daireler 28 yerler Rehberi oku... →
Oteller
Oteller 6 yerler Rehberi oku... →
Servisli Daireler
Servisli Daireler 1 yerler
Aile yanında konaklama
Aile yanında konaklama 1 yerler
Konuk Evleri
Konuk Evleri 1 yerler
Tatil Evleri
Tatil Evleri 1 yerler
Oda ve Kahvaltı
Oda ve Kahvaltı 1 yerler
Kapsül Oteller
Kapsül Oteller 1 yerler

Ne yapmalı Zielona Góra, Polonya

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).