Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Konum
Yorumlar
Sıkça Sorulan Sorular

Worthing Beach Apartments

Hotel Address Apartment 2 Worthing #3, Bridgetown, Barbados



Müsaitliği Kontrol Edin

Hakkında Worthing Beach Apartments

Panoramik şehir manzarasına sahip Bridgetown'daki Worthing Beach Apartments, balkona, ücretsiz özel otoparka ve genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır. Bu daireler, havaalanı transfer hizmeti gibi olanaklarla donatılmış olup, seyahat düzenlemelerini sorunsuz hale getirmektedir. Çevrelerini keşfetmeyi tercih edenler için, yakınlarda bir bisiklet kiralama hizmeti elverişli bir konumdadır ve sakinlerin kendi hızlarında yerel rotaların tadını çıkarmalarını sağlar.

Konaklama, klima, oturma alanı, akış seçeneklerine sahip düz ekran TV, tam donanımlı bir mutfak, yemek alanı ve kasa dahil olmak üzere konaklamanızı artırmak için tasarlanmış çeşitli arzu edilen özellikleri içerir. Ek kolaylıklar arasında fırın, mikrodalga fırın, tost makinesi ve su ısıtıcısı gibi gerekli aletlerin yanı sıra duş ve saç kurutma makinesi içeren özel bir banyo bulunmaktadır. Yatak ve havlular her bir üniteye dahil edilir ve ziyaretiniz sırasında rahat bir geri çekilme sağlar.

Plaja sadece birkaç adım uzaklıkta yer alan bu daireler, yürüme mesafesindeki popüler cazibe merkezlerine kolay erişim sağlar. Çevredeki kayda değer yerler arasında Worthing, Rockley Beach ve Dover Beach bulunmaktadır. En yakın büyük havaalanı, daire kompleksine yaklaşık 6,2 mil uzaklıktaki Grantley Adams Uluslararası Havaalanı'dır. Ulaşım ihtiyaçları için ziyaretçiler, tesiste kolayca bir araç kiralayabilir, esneklik ve kolaylık sağlayabilir.

Başlıca konumu ve kapsamlı olanaklarıyla, Bridgetown'daki Worthing Beach Apartments, hem iş seyahatçilerine hem de boş zaman arayanlara hitap etmekte, konfor, rahatlık ve erişilebilirliğin mükemmel bir karışımını sunmaktadır.


Bir oda ayırtın

Tesisler

Öne çıkan olanaklar

Servis Hizmeti

Servis Hizmeti

Otopark

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Tesis bünyesindeki ücretsiz otopark

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Tesis türü

Daireler

Daireler

Aile

Aile Odaları

Aile Odaları

Oda olanakları

Mutfak

Mutfak

Küvet

Küvet

Özel Banyo

Özel Banyo

Klima

Klima

Balkon

Balkon

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Kurallar

CheckinCheckin:
3:00 PM - 12:00 AM

CheckoutÖdeme:
12:00 PM - 12:30 PM
CheckoutPets:
Evcil hayvanlara izin verilir

Konum ve Yakındaki Turistik Yerler


Location Address Apartment 2 Worthing #3, Bridgetown, Barbados MapHaritada göster


Worthing Beach Apartments Misafir Yorumları

8.9 / 10

Çok iyi

Genel değerlendirme puanı
Booking.com 3 misafir yorumu, tarafımızdan özetlendi 8.9
Hizvo Doğrudan sitemizde yazılmış 0 yorum –
Burada konakladınız mı? Yorum yazın

Genel puanımız, rezervasyon ortaklarımızdan gelen ve kendi sözlerimizle özetlediğimiz yorumları, doğrudan Hizvo üzerinde yazılan yorumlarla birleştirir. Her yorum nereden geldiğini gösterir.

Ortak yorumları: orada yalnızca rezervasyon ortaklarımızdan biri aracılığıyla konaklamasını tamamlamış misafirler yorum yapabilir. Bu yorumları okuyup kendi sözlerimizle özetleriz; bu nedenle birebir alıntı değildirler ve misafir adlarını göstermeyiz. Gösterilen puan, tesisin o ortağın sitesindeki puanıdır; tesis birden fazla ortakta listeleniyorsa, en çok yoruma sahip olanı gösteririz.
Hizvo yorumları: bu sayfadaki form aracılığıyla gönderilir ve misafirin yazdığı şekliyle gösterilir. Yayınlamadan önce kontrol ederiz, ancak konaklamayı her zaman doğrulayamayız.

Konumu harika.

Booking.com misafiri · özetlendi

Sahibi çok iyi ve arkadaş canlısıydı.

Booking.com misafiri · özetlendi

Belirli bir olumsuz yorum yapılmadı.

Booking.com misafiri · özetlendi

Yorum yazın

Burada konakladınız mı? Bir dakikada anlatın.

Very badMükemmel

Kısa bir kontrolden sonra yayınlanır; Hizvo işaretiyle gösterilir ve ortak yorumlarından ayrı tutulur.



Hakkında sıkça sorulan sorular Worthing Beach Apartments

Worthing Beach Apartments bünyesinde mutfak var mı?

Evet, Worthing Beach Apartments mutfak imkânı sunmaktadır.

Worthing Beach Apartments, Bridgetown şehir merkezine ne kadar uzaklıkta?

Worthing Beach Apartments, Bridgetown şehir merkezine 5.3 km uzaklıkta yer almaktadır.

Worthing Beach Apartments bünyesinde havaalanı shuttle hizmeti mevcut mu?

Evet, Worthing Beach Apartments havaalanı shuttle hizmeti sunmaktadır.

Worthing Beach Apartments’de ücretsiz otopark var mı?

Evet, Worthing Beach Apartments misafirlerine ücretsiz otopark sunar.

Worthing Beach Apartments’de giriş (check-in) saat kaçta başlar?

Worthing Beach Apartments’de check-in 3:00 PM - 12:00 AM saatinde başlar.

Worthing Beach Apartments bünyesinde klima var mı?

Evet, Worthing Beach Apartments klima sunmaktadır.



Konaklama yerleri Bridgetown, Barbados

Daireler
Daireler 2 yerler Rehberi oku... →

Ne yapmalı Bridgetown, Barbados

Rehberli turlar
Rehberli turlar 3 Turlar Rehberi oku... →
Günübirlik Geziler
Günübirlik Geziler 2 Turlar Rehberi oku... →
Diğer Deneyimler
Diğer Deneyimler 1 Turlar
Özel Turlar
Özel Turlar 1 Turlar
Nakliyeler
Nakliyeler 1 Turlar

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).