Free cookie consent management tool by TermsFeed
Genel Bakış
Odalar
Konum
Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Zum Ratsherrn

Hotel Address Herrendamm 2-4, Lübeck, Almanya



Müsaitliği Kontrol Edin


Lübeck'in UNESCO listelenen eski çeyreğinden sadece on dakikalık bir mesafede yer alan özel mülkiyete ait Hotel Zum Ratsherrn, mükemmel bir konfor ve rahatlık karışımı sunan davetkar bir geri çekilme olarak duruyor. Parlak, çağdaş dekoru ve iyi döşenmiş banyoları ile Hotel Zum Ratsherrn'deki her oda, Lübeck'in tarihi sokaklarını keşfeden uzun bir günün ardından huzurlu bir mühlet vaat ediyor.

A1 otoyolunun Lübeck Zentrum çıkışından sadece 1640 metre uzaklıkta erişilebilen Hotel Zum Ratsherrn, konuklara hem kentsel hem de banliyö alanlarına kolay erişim sağlar. Daha hızlı seyahat seçenekleri arayanlar için, yürüme mesafesinde bir otobüs durağı, Lübeck’in hareketli şehir merkezine kesintisiz bağlantı sağlar.

Her sabah başlamak için, Ratsherrn Hotel, ziyaretçileri hoş hava koşulları altında pitoresk avlu bahçesinde bulunan zengin bir kahvaltı seçenekleriyle karşılıyor. Güne bu keyifli başlangıç, keşif ve boş zamanlarla dolu enerjili bir öğleden sonra tonu belirler.

İlginç bir şekilde, diners, otel tesislerinin kalbinde yer alan Das Kleine Steakhaus restoranında zarif bifteklere ve çeşitli diğer mutfak lezzetlerine şımartma fırsatına sahiptir. Akşamlarını kapatmak için, 24 saatlik bar bir dizi içecek ve cazip atıştırmalıklar sunar ve gevşemek ve sosyalleşmek için ideal bir yer sağlar.

Daha fazla keşfetmek isteyenler için, Hotel Zum Ratsherrn, stratejik olarak Müzesi Für Natur und Umwelt, Heilijen-Geist-Hospital, Geschichtswerkstatt Herrenwyk, Dorfmuseum, Museumshafen, tiyatro gibi birkaç önemli cazibe merkezinin yakınında konumlandırılmıştır. Danzig ve Grenzdokumentations-Stätte Lübeck-Schlutup. Bu destinasyonlar, gezginlerin kalışını artırmak için tarihsel anlayışlar, kültürel deneyimler ve mimari harikalar sunar.

Dahası, Hotel Zum Ratsherrn, sigara içmeyenler, aileler ve gruplar da dahil olmak üzere çeşitli tercihlere hitap ederek herkesin ideal konaklama ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyor. Konuklar kuruluş boyunca ücretsiz Wi-Fi'nin tadını çıkarabilirken, özel park yeri de talep üzerine kolayca mevcuttur.

Özetle, Hotel Zum Ratsherrn, bir konaklama deneyiminde isteyebileceğiniz her şeyi birleştirir - toplantı, erişilebilirlik, yemek seçenekleri ve çok sayıda cazibe merkezine yakınlık. Lübeck ziyaretlerinden en iyi şekilde yararlanmak isteyen gezginler için mükemmel bir seçimdir.


Bir oda ayırtın


Hakkında Hotel Zum Ratsherrn

Tesisler

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Wi-Fi

Kahvaltı

Kahvaltı

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Restoran

Restoran

Çubuk

Çubuk

Aile Odaları

Aile Odaları

Oda Servisi

Oda Servisi

Teras

Teras

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar


Odalar

Hotel Zum Ratsherrn - Tek Kişilik Oda

Tek Kişilik Oda

22 M²
1 İkiz Yatak

1 İkiz Yatak

Hotel Zum Ratsherrn - Çift Kişilik Oda

Çift Kişilik Oda

22 M²
1 Kraliçe Yatak

1 Kraliçe Yatak

Hotel Zum Ratsherrn - Aile Odası

Aile Odası

30 M²
2 İkiz Yatak

2 İkiz Yatak

1 Kraliçe Yatak

1 Kraliçe Yatak

Hotel Zum Ratsherrn - Üçlü Oda

Üçlü Oda

30 M²
1 İkiz Yatak

1 İkiz Yatak

1 Kraliçe Yatak

1 Kraliçe Yatak


Konum

Lübeck merkezine sadece 2 km uzaklıkta!

Location Address Herrendamm 2-4, Lübeck, Almanya MapHaritada göster


Offers


Bir oda ayırtın

Hakkında sıkça sorulan sorular Hotel Zum Ratsherrn

Hotel Zum Ratsherrn Wi-Fi hizmeti ücretsiz mi?

Evet, misafirler ücretsiz Wi-Fi kullanabilir.

Hotel Zum Ratsherrn, Lübeck şehir merkezine yakın mı?

Hotel Zum Ratsherrn, Lübeck şehir merkezine 2 km mesafede bulunmaktadır.

Hotel Zum Ratsherrn ücretsiz otopark sunuyor mu?

Evet, misafirler ücretsiz park edebilir.



Konaklama yerleri Lübeck, Almanya

Daireler Lübeck'de

Oteller Lübeck'de



Daireler (14)
Oteller (13)
Konuk Evleri (1)
Tatil evleri (1)

Ne yapmalı Lübeck, Almanya

Özel Turlar Lübeck'de

Rehberli turlar Lübeck'de

Su Aktiviteleri Lübeck'de



Özel Turlar (4)
Rehberli turlar (3)
Su Aktiviteleri (2)
Diğer Deneyimler (2)
Giriş Biletleri (1)
Günübirlik Geziler (1)

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en iyi teklifleri alın!

E-posta adresinizi girerek, bizden ve seçilen üçüncü taraflardan ürün ve hizmet teklifleri ve teklifleri de dahil olmak üzere otomatik olarak oluşturulan kişiselleştirilmiş ticari teklifler almayı kabul edersiniz (verileriniz onlarla paylaşılmayacaktır). Daha fazla bilgi veya izninizi iptal etmek için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın (e-postadaki bağlantıya tıklayarak da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz).